„Sixt” nodrošina automašīnas „Rīga 2014” organizatoriem

„Sixt” nodrošina automašīnas „Rīga 2014” organizatoriem
Kaspars Garda, Rīga 2014
18-01-2014 A+ A-
Automobiļu nomas un līzinga uzņēmums „Sixt” ir kļuvis par oficiālo nodibinājuma „Rīga 2014” automobiļu nomas partneri, kas nodrošinās autotransportu šā gada vērienīgākā Eiropas kultūras notikuma organizatoriem un rūpēsies par goda viesu nogādāšanu uz svarīgāko pasākumu norises vietām.

Sadarbības ietvaros rīdziniekiem un pilsētas viesiem „Sixt” piedāvās izdevīgus nosacījumus automobiļu nomas un vasaras sezonā arī velo nomas pakalpojumiem, lai ikviens varētu ērti nokļūt uz pasākuma notikumu vietām.

 

„„Sixt” galvenais uzdevums „Rīga 2014” programmas laikā ir nodrošināt iespēju ikvienam būt krāšņāko Eiropas kultūras notikumu epicentrā. Mēs rūpēsimies, lai kopā ar „Sixt” Latvijas iedzīvotāji un viesi varētu komfortabli izbaudīt vērienīgo pasākumu programmu gan Rīgas centrā, gan ārpus tā, izmantojot plašo automobiļu nomas parku, kā arī „Sixt” velo nomas pakalpojumus,” sola Arnis Jaudzems, „Sixt” vadītājs Baltijas valstīs.

Nodibinājuma „Rīga 2014” vajadzībām „Sixt” nodrošina gan vieglās automašīnas „Volkswagen Polo” un „Volkswagen Jetta”, gan arī pasažieru un kravas mikroautobusus, kas visa gada garumā palīdzēs organizatoriem operatīvi koordinēt svētku norisi. Tāpat „Sixt” limuzīnu serviss veiks goda viesu pārvadāšanu nozīmīgāko „Rīga 2014” pasākumu laikā.

„Lai „Rīga 2014” varētu nodrošināt liela mēroga pasākumus vienlaikus vairākās vietās pilsētā, svarīgs ir pieredzējis un uzticams auto partneris.

Auto mums ir vienlaikus gan praktisks darba instruments, kas nogādā personālu un materiālus uz norises vietām, gan arī „Rīga 2014” vizītkarte rīdziniekiem, pilsētas viesiem un mūsu delegācijām.

„Sixt” automobiļi un velosipēdi arī palīdzēs īstenot mūsu apņemšanos ienest kultūru ikvienā Rīgas apkaimē. Sākoties velo sezonai, rīdzinieki varēs ar „Sixt” riteņiem apbraukāt tuvākus un tālākus Rīgas nostūrus, baudot kultūras pasākumus un katras apkaimes īpašo auru,” saka Diāna Čivle, nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja.

Visiem Eiropas kultūras galvaspilsētas apmeklētājiem nokļūšanai uz „Rīga 2014” pasākumiem „Sixt” piedāvās 2014 eiro centu atlaidi automobiļu nomai, plašāku informāciju skatīt www.sixt.lv/riga2014. Savukārt vasarā, kultūras notikumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē varēs apmeklēt ar „Sixt” velosipēdiem, kas būs pieejami vairāk nekā 20 velo nomas punktos Rīgā un Jūrmalā. Lielāko „Rīga 2014” pasākuma norises vietās tiks izvietotas „Sixt” velo nomas mobilās stacijas.

0 komentāri

Komentāru nav