“Stūra māju” atdzīvinās ar pozitīvu enerģiju

“Stūra māju” atdzīvinās ar pozitīvu enerģiju
29-04-2011 A+ A-

Lielās Talkas dienas noslēgumā 30. aprīlī plkst.18:00 Eiropas kultūras galvaspilsētas direkcija sadarbībā ar Jauniešu kori BALSIS veiks Brīvības ielas 61. nama, plašāk pazīstama ar nosaukumu „Stūra māja”, skaņu terapijas un pozitīvās enerģijas uzlādēšanas akciju.

„Labas gribas akcijas ietvaros „Stūra mājas” dažādās telpās, gaiteņos un pagrabā tiks izvietoti kora dziedātāji, kuri, ilgstoši dziedot skaņu telpas rezonēšanas frekvencē un domājot pozitīvas domas, nonāks līdz mažora akordam. Tā ilgstoša skandēšana palīdzēs iedzīvināt ēkā pozitīvu enerģiju,” par akciju stāsta Jauniešu kora BALSIS diriģents Ints Teterovskis.

iropas kultūras galvaspilsētas direkcijas vadītāja Diāna Čivle: „Šī ir Eiropas kultūras galvaspilsētas Lielā talka. Līdz ar tiešu iesaistīšanos Lielās talkas norisēs, pagalmu labiekārtošanas kustībā, mēs aicinām arī uz garīgu talku, pārkārtojot un uzlabojot domu, attieksmju un attiecību telpu sevī un ap mums. Brīvības ielas 61.nams ir viens no skaistiem Rīgas arhitektūras paraugiem, kuram ir sarežģīta vēsture. Šobrīd tas atgādina tādu kā „melnu caurumu” Brīvības ielā, bet ar skaņas un labu domu spēku var atdzimt, lai sāktu jaunu dzīvi.”

Eiropas kultūras galvaspilsētas direkcija izsaka lielu pateicību VAS „Valsts Nekustamie īpašumi” par atbalstu un līdzdarbošanos akcijas īstenošanā.

Ņemot vērā nama ierobežoto pieejamību, telpās varēs uzturēties koristi un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

0 komentāri

Komentāru nav