Kaimiņu diena Kalnciema kvartālā

Kaimiņu diena Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto
19-04-2013 A+ A-
25. aprīli Kalnciema kvartālā „radi2013!” nedēļas ietvaros notiks Kaimiņu diena, kad tiks vērtas durvis ciemiņiem un pulcēs arhitektūras, dizaina un interjera speciālistus uz lekciju rītu, kultūras portālu „Rīga 2014” informē pasākuma rīkotāji.

Lekciju rītā tiks aplūkota tēma „Vieta un ideja, vieta un cilvēks, vieta un forma”. Lektori būs Dankans Fairfakss (Goldsmiths University, Urmadic University), Jonass Būhels (Urban Institute Riga) un pašmāju dizaina un pilsētvides speciālisti.

Pieredzējušie lektori sniegs savu skatījumu uz vietas un tās identitātes veidojošajiem aspektiem.

Britu lektors Dankans Fairfakss stāstīs par aktuālu dizaina domāšanas konceptu un ideju ietekmi uz vietas. Savukārt Jonass Būhels stāstīs par cilvēka un vietas mijiedarbības procesu. Lekcijas sākums 10.00. Vietu skaits ierobežots.  Interesenti aicināti pieteikties pa tālruni: 29222699.

Pēc lekcijas visi interesenti aicināti apmeklēt Kalnciema kvartāla birojus, kas piedāvās iepazīties ar to darba ikdienu un piedalīties radošajās darbnīcās.

Visas dienas garumā apmeklētājiem durvis vērs interjera dizaina birojs „Annvil”, Kalnciema kvartāla restauratoru darbnīca, kas piedāvā dēļu grīdas un to restaurācijas, arhitektes Lienes Griezītes studija, dizaina salons „Xcelsior” ar pasākumu „In-Out”  jeb „Kas iekšā, tas ārā”, dizaina durvju rokturu izgatavotāji – „Assa Abloy,” kompānija „BPS PR” un Dr. Mauriņa vēnu centrs.

Durvis vērs un pagalmā aktivitātes rīkos arī kreatīvā pasākumu un kāzu aģentūra „Chocolate Events”. Galerijā būs apskatāma izstāde „Simetrija”, īpašs piedāvājums būs arī Vīna veikalā un restorānā „Māja”.

Pasākums turpināsies ar „Sadraudzības vakaru” Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, kur notiks Dāņu jauniešu klasiskās mūzikas koncerts un būs iespēja noskatīties filmu „Dreams in Copenhagen”. Tā ir Dānijas galvaspilsētas dokumentāls arhitektūras portretējums par apkārtējo vidi, kas ir daļa no mūsu dzīves. Sadraudzības vakara programmu tapusi sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu.

Visi pasākumi ir bez ieejas maksas.

0 komentāri

Komentāru nav