Ņujorkā publiski prezentēs latviešu horeogrāfes izrādi

Ņujorkā publiski prezentēs latviešu horeogrāfes izrādi
Epp Kubu
22-01-2014 A+ A-
Trešdien, 22. janvārī, plkst. 19.30 Ņujorkā, „New York Live Arts” studijā, pirmo publisko prezentāciju piedzīvos topošā dejas izrāde „Intervija ar Madonnu”, kuru veido latviešu horeogrāfe Kristīne Vismane, kultūras portālu „Rīga 2014” informē biedrības „Piegeon Bridge” pārstāve Zane Estere Gruntmane.

Iestudējums top sadarbībā ar scenogrāfi Epu Kubu no Igaunijas un latviešu komponistu, mūziķi Jēkabu Nīmani. Izrādes producente – Zane Estere Gruntmane.

Izrāde „Intervija ar Madonnu” būs eseja par vientuļām mātēm mūsdienu pasaulē, kas tiek veidota ar interviju, attēlu, kustības, teksta, mūzikas, simbolu un diskusiju starpniecību. Radošā komanda mēģinās uzzināt pēc iespējas plašāku skatpunktu par izvēlēto tēmu un, reaģējot ar tiem, panākt tuvāku un atklātāku redzējumu, ko nozīmē būt vientuļai mātei šodien. Izrāde balansēs starp šķietamo un dokumentālo, svēto un ikdienišķo, atklāto un noklusēto.

Izrādes publiskā prezentācija notiek rezidenču programmas „Movement Research” izrāžu vakara ietvaros. „Intervija ar Madonnu” pirmizrāde Latvijā gaidāma šā gada marta sākumā, informācija par norises vietu un laiku sekos.

 

0 komentāri

Komentāru nav