Kerēvica, Skrastiņš un Jope sastapsies „Mīlestības karnevālā”

Kerēvica, Skrastiņš un Jope sastapsies „Mīlestības karnevālā”
Publicitātes foto . Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”
23-01-2014 A+ A-
14. februārī plkst. 19.00 Lielajā ģildē notiks koncerts „Mīlestības karnevāls”. Koncertā piedalīsies dziedātāja Ieva Kerēvica, Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Jope, profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” un orķestra bigbends diriģenta Raita Ašmaņa vadībā. Koncertu vadīs Anete Ašmane un Artūrs Skrastiņš.

Koncerta vadmotīvs ir karnevāls – gan cēlais Venēcijas karnevāls ar senām Viduslaiku tradīcijām, kam raksturīgas smalkas maskas un maskarāde gandrīz mēneša garumā, gan krāšņais un skaļais Riodežaneiro karnevāls – košu tērpu un masku parāde. Venēcijas karnevāla noskaņu mūzikā radīs skaņdarbs „Accademia”, kura autors ir itāliešu komponists Žans Pjērs Reverberi, kurš zināms kā kamerorķestra „Rondo Veneziano” dibinātājs un vadītājs, savukārt Latīņamerikas karnevālu koncertā atspoguļos argentīniešu, meksikāņu un brazīliešu komponistu skaņdarbi – „Latin Celebration”, „Brazil”.

Karnevāla maskas slēpj mīlētāju sejas un sargā viņu noslēpumus, ko koncertā izdziedās Ieva Kerēvica duetos ar abiem koncerta solistiem – Artūru Skrastiņu un Juri Jopi tādās populārās mīlas dziesmās kā „Somethin’ Stupid”, „Lady is a Tramp”.

Vairāku vokālo konkursu laureāte un muzikālo izrāžu dalībniece ar apburošu balsi Ieva Kerēvica interpretēs džeza klasiķu solo kompozīcijas, tostarp Džordža Gēršvina „Embraceable” un Ričarda Rodžersa „My Funny Valentine”.

Artūrs Skrastiņš pirmo reizi koncertēs kopā ar PPO „Rīga”. Šī būs iespēja koncerta klausītājiem dzirdēt Artūru Skrastiņu, dziedot pazīstamas mīlas dziesmas kopā ar orķestri.

Arī Latvijas Nacionālā teātra aktierim Jurim Jopem, kurš atveidoja Kvazimodo 2012. gadā iestudētajā izrādē „Parīzes Dievmātes katedrāle”, šī būs pirmā uzstāšanās kopā ar orķestri „Rīga”.

Biļetes uz Valentīndienas koncertu „Mīlestības karnevāls” iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Aktuālākā informācija ir pieejama PPO „Rīga” mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav