Izsludina „Lielās talkas 2014” koordinatoru konkursu

Izsludina „Lielās talkas 2014” koordinatoru konkursu
F64 . „Lielā talka 2013”
23-01-2014 A+ A-
„Lielās talkas” organizatori izsludina konkursu pašvaldību koordinatoriem par tēmu „Tīra Baltijas jūra sākas tavā galvā”, liecina informācija „Lielās talkas” mājaslapā.

Pieteikties konkursam var līdz 2014. gada 21. februārim. Konkursa uzdevumu īstenošanas laiks būs no 2014. gada 1. marta līdz 11. aprīlim. Pirmo trīs vietu ieguvēji balvā saņems dāvanu kartes 3000, 2000 un 1000 eiro apmērā ceļojumam uz paša izvēlētu galamērķi. Konkursa apakštēma – „Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannasistabā”.

Dalībniekiem, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir jāizdomā, jāsagatavo un martā savā pašvaldībā jāsarīko kāds izglītojoši informatīvs pasākums – seminārs, akcija, izstāde, konkurss, kampaņa, pārgājiens u. c, kā arī jāizveido video.

Kampaņas mērķis ir ne tikai aicināt cilvēkus talkot 26. aprīlī – „Lielās talkas” dienā, bet arī ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilstu „Lielās talkas” mērķim – Latvija 2018. gadā ir tīrākā valsts pasaulē. Bet tīru Latviju var darīt ne tikai vācot atkritumus, bet arī to nepiesārņojot – ne ar savu rīcību, ne ar nepareizo domāšanu.

Konkursa mērķis ir mainīt cilvēku domāšanu, attieksmi un ikdienas paradumus – iesaistot dažādos pasākumos, kas ir vienkārši un visiem saprotami, bet tajā pašā laikā pamācoši, domāt rosinoši savu ikdienas paradumu izmaiņām, mazinot vides, ūdens un Baltijas jūras piesārņojumu.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti individuāli, un balvas tiks piešķirtas līdz „Lielajai talkai”, kas 2014. gadā norisināsies 26. aprīlī.

Vairāk par konkursu, tā nolikumu un pieteikšanos lasi www.talkas.lv.

0 komentāri

Komentāru nav