Rufusa Veinraita koncertu Rīgā iesildīs viņa pusmāsa

Rufusa Veinraita koncertu Rīgā iesildīs viņa pusmāsa
Publicitātes foto . Lūsija Veinraita-Roša
24-01-2014 A+ A-
Kanādas dziesminieka Rufusa Veinraita koncertu Rīgā iesildīs viņa pusmāsa, vēl viena muzikālās Veinraitu ģimenes pārstāve – Lūsija Veinraita-Roša (Lucy Wainwright Roche), kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji „Positivus Music”.

Dziesminiece Lūsija Veinraita-Roša ir jaunākā no „Grammy” laureāta folkdziesminieka Loidona Snoudena Veinraita III (Loudon Snowden Wainwright III) bērniem. Viņa dzimusi mūziķa otrajā laulībā ar dziedātāju Sjūziju Rošu.

Šobrīd 32 gadus vecā dziesminiece sākotnēji strādājusi kā skolotāja. Uzaugot mūziķu ģimenē un iedvesmojoties no sava pusbrāļa Rufusa un pusmāsas Martas panākumiem, mūziķe sākusi savas skatuves gaitas. 2009. gadā par dziesmu „Snare Drum” Lūsija ieguva balvu „Independent Music Awards” kategorijā „Labākā folka dziedātāja/autora dziesma”. 2010. gadā Lūsija Veinraita-Roša izdeva savu debijas albumu „Lucy”.

Lūsijas jaunākais, pērn izdotais ambiciozais ieraksts „There’s A Last Time For Everything” sniedz padziļinātu ieskatu mākslinieces krāšņajā muzikālajā mantojumā, kas devis viņai iespēju veidot piesātinātu, no mūzikas ierakstu kompānijām neatkarīgu karjeru.

Jau ziņots, ka Rufuss Veinraits Rīgā, koncertzālē „Palladium”, uzstāsies 19. martā. Biļetes uz koncertu nopērkamas www.palladium.lv un visās „Biļešu servisa” kasēs. Stāvvietu biļešu cena – 27,03 eiro.

Rufuss Veinraits ir ierakstījis kopumā septiņus studijas albumus un ieguvis divus „Juno Awards” apbalvojumus kategorijā „Labākais alternatīvais albums” – vienu par 1999. gada albumu „Rufus Wainwright” un otru par 2002. gada ierakstu „Poses”. Jau 15 gadu vecumā Veinraits tika nominēts „Genie Award” apbalvojumam par labāko oriģinālo dziesmu. Pēc gada viņš saņēma „Juno Award” nomināciju „Daudzsološākā vokālista” kategorijā, kā arī 2008. gada „BRIT Awards” nomināciju kā „Labākais starptautiskais mākslinieks”. 2009. gadā Veinraits bija nominēts arī prestižajai „Grammy” balvai.

0 komentāri

Komentāru nav