„Pārdaugava ielas garumā” Kalnciema kvartālā

„Pārdaugava ielas garumā” Kalnciema kvartālā
Kaspars Garda, Rīga 2014 . „ Ielas garumā” vadītāja Lilita Eglīte
26-01-2014 A+ A-
Kalnciema kvartāla stāstu vakarā „Pārdaugava stāsta” 30. janvārī plkst. 19.00 gaidāma tikšanās ar LTV raidījuma „Ielas garumā” vadītāju un producenti Lilitu Eglīti, kultūras portālu „Rīga 2014” informē Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Lilita Eglīte dalīsies ar neparastiem piedzīvojumiem un atklājumiem, kas radušies, veidojot raidījuma „Ielas garumā” sižetus par Pārdaugavu.

Raidījums „Ielas garumā” jau ēterā ir desmit gadu, un būtiska raidījumu daļa atspoguļo tieši Pārdaugavu – tās ielas un tajā dzīvojošo cilvēku stāstus. Lilita Eglīte mums atklās dažādas savādības, kas radušās, skaidrojot neparastus Pārdaugavas ielu nosaukumus. Par to, kā satikt īsto cilvēku īstajā vietā un laikā un kas īpašs tieši pārdaugaviešiem un viņu apdzīvotajām ielām.

Vakara galvenā stāstniece, Lilita Eglīte, ir žurnāliste. Mācījusies Latvijas Universitātē un Maskavas Universitātē. Latvijas Televīzijā strādājusi Bērnu, Jaunatnes un Kultūras raidījumu redakcijā. Dažus gadus darbojusies sporta jomā, rīkojot „Sporta laureātus”, sporta filmu festivālus un citus pasākumus. Nozīmīgākie raidījumi – „Aprīļa pilieni”, „Pēkšņi”, „Ejam meklēt” („Pieturiet!”), „Zīmes”, „Kultūras stunda”, „Tur laukā aiz durvīm”, kultūras personību portretraidījumi, video enciklopēdija „Ielas garumā”, videofilmas: „Neaizmirstais sākums”( no Atmodas līdz 4. maijam), „Mazā zeme Bolderāja” un „Rīgas geto stāsti”.

Pasākums notiks Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35. Ieeja – 4,5 eiro, studentiem un pensionāriem 1,50 eiro. Kalnciema kvartāls atrodas Rīgā, Melnsila un Kalnciema ielas krustojumā.

0 komentāri

Komentāru nav