Rīgā uzstāsies leģendārais dziedātājs Toms Džonss

Rīgā uzstāsies leģendārais dziedātājs Toms Džonss
Publicitātes foto / FBI
27-01-2014 A+ A-
Šovasar, 26. jūnijā, „Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Unikālās vokālās dotības, talants un harizmātiskā personība mūziķi padarījusi par vienu no respektētākajiem, mīlētākajiem un novērtētākajiem māksliniekiem mūsdienu populārajā mūzikā, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Toma Džonsa vairāk nekā četras dekādes ilgais muzikālais ceļojums ir bijis fenomenāli veiksmīgs. Šobrīd, 73 gadu vecumā, dziedātājs aktīvi koncertē un par pēdējiem diviem studijas albumiem „Spirit In The Room” un „Praise & Blame” un arī jaunajiem koncertiem saņēmis cildinošākās atsauksmes visā karjerā.

Toms Džonss profesionāli mūzikai pievērsās 1963. gadā, un jau otrais singls „It’s Not Unusual” sasniedza britu hitparādes pirmo vietu, padarot mūziķi slavenu visā pasaulē. Džonsa kontā ir vairāki desmiti hitu, tostarp „What's New Pussycat”, „Delilah”, „She's a Lady”, „Kiss” un „Sex Bomb”. Ierakstu tirāža visā pasaulē ir pārsniegusi 100 miljonu atzīmi.

Anglijas karaliene Elizabete II 2006. gadā Tomu Džonsu iecēla bruņinieka kārtā. Sers Toms Džonss uzstājās arī karalienes Dimanta jubilejā 2012. gadā, sniedzot koncertu Bekingemas pilī. Viņš ir ieguvis „BRIT Awards” balvas kā labākais vīriešu dzimuma izpildītājs un par mūža ieguldījumu mūzikā, „Hitmaker Award” apbalvojumu no ASV Dziesmu autoru slavas zāles un 2010. gadā arī prestižo britu „Music Industriy Trust Award” par izcilu ieguldījumu mūzikā.

Seru Tomu Džonsu var droši dēvēt par dzīvu leģendu. Viņa spožie šovi šķērso laikmetus un mūzikas žanrus, uzrunājot ikkatru koncerta apmeklētāju, un gluži kā magnēts pievelk dažādas paaudzes. Toma Džonsa vārds vienmēr bijis simbols dziesmas un balss spēkam.

Biļetes uz Toma Džonsa koncertu varēs iegādāties no šīs ceturtdienas, 30. janvāra, plkst. 10.00 „Ticketpro” kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Sky&More”, „Olimpia”, „Rimi „Alfa””, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi „Galerija Azur”” informācijas centros u. c., kā arī internetā.

Taču jau trešdien, 29. janvārī, plkst. 10.00 „Ticketpro” tīmekļa vietnē un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija ir bez maksas – www.fbi.lv.

Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļešu cenas – no 39 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav