Grīziņkalnā notiks radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā!”

Grīziņkalnā notiks radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā!”
F64
28-01-2014 A+ A-
2014. gada februārī reizi nedēļā Rīgā, koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga”, norisināsies biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā!”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē centra „Koka Rīga” pārstāvji.

Grīziņkalna iedzīvotāji un apkaimes viesi četrās dažādās nodarbībās varēs apgūt dejas, fotogrāfijas pamatus un praksi, piedalīties interaktīvā seminārā „Iepazīsti garšvielas” un jogas nodarbībā.

Pirmā nodarbība plānota 2014. gada 5. februārī, kurā būs iespējams izmēģināt savus spēkus dejā – pasniedzēja Līva Gudule no „Happy Dance Studio” mācīs Brodvejas džeza un lindihopa dejas iesācējiem.

Radošo nodarbību cikls turpināsies 15. februārī, kad notiks fotomākslas nodarbība, kurā pasniedzējs Artūrs Šlosbergs iepazīstinās gan ar foto teoriju, gan palīdzēs uzņemt skaistus fotoattēlus.

Jau 19. februārī būs iespēja apmeklēt interaktīvu semināru: „Iepazīsti garšvielas!”, kura laikā pasniedzēja Dita Lase iepazīstinās ar garšvielu daudzveidību un to ietekmi uz veselību. Semināra laikā būs arī iespēja iegādāties „Avokado” garšvielas.

Savukārt 26. februārī jogas nodarbības laikā visiem tās dalībniekiem būs iespēja ļauties jogas praksei un rast sevī veseluma un mīlestības spēku kopā ar starptautiski sertificētu jogas pasniedzēju un studijas „Saules joga” līdzdibinātāju Ilzi Dzenovsku.

Projekta „Nāc un radi Grīziņā” ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja aktīvi iesaistīties visās radošo nodarbību cikla nodarbībās, gūt ieskatu teorijā, kā arī uzreiz izmēģināt spēkus konkrētajā disciplīnā.

Radošo nodarbību cikla laikā tiks veicināta katra indivīda personības attīstība caur radošu darbošanos un personisko talantu apzināšanu, Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāju saliedētība, integrācija starp vecākās un jaunākās paaudzes pārstāvjiem, kā arī patriotisma un Grīziņkalna apkaimes kā radošas, sportiskas, drošas un aktīvas apkaimes tēla popularizēšana.

Ieeja pasākumos par ziedojumiem.

2013. gada pavasarī Grīziņkalna apkaimes aktīvisti deva startu jaunai iniciatīvai „Esmu Grīziņkalna patriots”. Šīs kustības pirmie iniciatori bija apvienība „Ghetto Family”, kuri jau piecus gadus jauniešiem rīko sportiskas aktivitātes Grīziņkalna apkaimē. Šai iniciatīvai pievienojās arī privātvēsturnieks Voldemārs Eihenbaums un sieviešu invalīdu biedrība „Aspazija”.

Koka ēku renovācijas centrs „Koka Rīga” atrodas Rīgā, Krāsotāju ielā 12.

0 komentāri

Komentāru nav