Festivāls „LMT Summer Sound” izziņo galvenos māksliniekus

Festivāls „LMT Summer Sound” izziņo galvenos māksliniekus
F64 . dziedātājs Mika koncertā Rīgā
22-04-2013 A+ A-
Šovasar Liepājā gaidāmais festivāls „LMT Summer Sound” papildinājis programmu un izziņo divus festivāla galvenos māksliniekus – populāro dziesmu „Grace Kelly” un „Lolly Pop” autoru Mika un amerikāņu soula un hip-hopa mūzikas pārstāvi Aloe Blacc”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla rīkotājs Uldis Akselrods.

Dziedātājs Mika jau iepriekš Latvijā koncertējis 2010. gada vasarā. Lai arī Mika lielākoties tiek pozicionēts britu mūziķis, dziedātājs dzimis Libānā. Pirms pārcelšanās uz Londonu kopā ar ģimeni kādu laiku arī dzīvojis Parīzē, kur agrā vecumā uzrakstīja pirmo skaņdarbu, iespaidojoties no grupas „Nirvana”.

Mikas debijas studijas albums „Life in Cartoon Motion”, ko izdeva 2007. gadā „Island Records”, tika pārdots vairāk nekā 5,6 miljonos kopiju visā pasaulē. Par šo albumu mūziķis ieguvis BRIT mūzikas balvu un bijis nominēts „Grammybalvai.

Pēc diviem gadiem Mika izdeva otro ierakstu – „Songs for Sorrow” –, vēlāk izdodot arī albumu „The Boy Who Knew Too Much”. Pēc pasaules koncertturnejas mūziķis uzsāka ierakstīt trešo studijas albumu „The Origin of Love”, ko izdeva 2012. gadā.

Otrs festivāla galvenais mākslinieks slavenā hita „I Need a Dollarautors Aloe Blacc – ir amerikāņu soula, fanka un repa mūziķis. Slavu Aloe atnesa 2010. gadā izdotais albums „Good Things”, un jau 2011. gadā mūziķis uzstājās uz tādu festivālu Glastonberija Anglijā un „The Falls FestivalAustrālijā galvenajām skatuvēm turnejas „The Grand Schemeietvaros. 2012. gadā mūziķis uzstājās „North Sea Jazzfestivālā Roterdamā, Lollapalooza Čikāgā un Osheaga Monreālā.

„LMT Summer Sound” notiks 12. un 13. jūlijā. Šogad festivāls piedzīvos būtiskas izmaiņas un uz festivāla skatuvēm uzstāsies spožākās zvaigznes, kādas līdz šim pieredzētas. Jau zināms, ka festivālā šogad uzstāsies arī grupa „Prāta Vētra”, kurai šī būs vienīgā šīs vasaras uzstāšanās Latvijā.

Biļetes uz festivālu „LMT Summer Sound” nopērkamas Biļešu servisatirdzniecības vietās un ekase.lv. Festivāla divu dienu biļete maksā 18 latu vai 20 latu ar vietu telšu pilsētiņā, savukārt VIP biļete maksā 30 vai 40 latu ar cenā iekļautu autostāvvietu. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

0 komentāri

Komentāru nav