Aicinām darbā gidus projektā „Izstaigā Stūra māju”!

Aicinām darbā gidus projektā „Izstaigā Stūra māju”!
Kaspars Garda, Rīga 2014
31-01-2014 A+ A-
Latvijas Okupācijas muzejs un nodibinājums „Rīga 2014” aicina darbā gidus darbam projektā „Izstaigā Stūra māju” – bijušajā Valsts drošības komitejas mītnes vietā Brīvības un Stabu ielas krustojumā.

Kandidātiem tiks piedāvāts vienas dienas ievadseminārs, mācību materiāli un treniņa nodarbības. Kandidāti, kas saņems darba piedāvājumu, tiks atlasīti konkursa kārtībā. Darba līgums ir paredzēts no 2014. gada 30. aprīļa līdz 31. oktobrim. Darbs pēc grafika plānots laikā no plkst. 10.00 līdz 18.00 vismaz trīs dienas nedēļā.

Prasības kandidātiem: komunikācijas prasmes, svešvalodu – angļu un krievu vai vācu valodas – zināšanas, interese par 20. gadsimta vēsturi.

Pieteikšanās Okupācijas muzejā pa tālruni: 67229248 vai rakstveidā: liga@omf.lv! Pieteikumus (brīvā formā) un CV pieņems līdz 10. martam. Kontaktpersona Līga Strazda.

Jau ziņots, ka Rīga 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta programmā – projektā „Stūra māja. Lieta Nr. 1914/2014” – apmeklētājiem tiks atvērta bijusī Valsts drošības komitejas ēka. Ekskursijās gida pavadībā apmeklētāji varēs apskatīt ieslodzījuma kameras, pagrabus, pastaigas laukumus, pratināmo personu pārvadājamo liftu un izmeklētāju kabinetus. Ēkā būs apskatāmas arī vairākas izstādes par Latvijas likteņstāstiem, cilvēka un varas attiecībām. Tas būs atklājums jaunajai paaudzei un valsts viesiem, vienlaikus arī piemiņa tiem, kas cietuši „čekas” ēkas sienās.

0 komentāri

Komentāru nav