Latvija MIDEM stendā reklamēs arī „Rīga 2014” norises

Latvija MIDEM stendā reklamēs arī „Rīga 2014” norises
Publicitātes foto . Ķīniešu izcelsmes pianists Lan Lans (Lang Lang) pagājušā gada MIDEM
31-01-2014 A+ A-
No 1. līdz 4. februārim Kannās, Francijā, notiks starptautiskais mūzikas industrijas gadatirgus MIDEM. Jau desmito reizi tajā būs arī Latvijas stends, kurā būs pieejama arī informācija par Eiropas kultūras galvaspilsētas gada norisēm Rīgā. „Rīga 2014” dizaina elementi ir izmantoti stenda un informatīvo materiālu noformējumā, pavēstīja Latvijas Mūzikas informācijas centra direktore Ināra Jakubone.

Latvijas stendā šogad strādās kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” un Liepājas simfoniskā orķestra, „Latvijas Koncertu”, kā arī Latvijas Radio, festivāla „Rīgas Ritmi” un izdevniecības „Mikrofona ieraksti” pārstāvji. Ar VKKF finansiālo atbalstu Latvijas stendu MIDEM ierīko Latvijas Mūzikas informācijas centrs.

Ināra Jakubone norāda, – MIDEM sevi pozicionē kā vietu, kur mūzikas radītāji, visjaunākās tehnoloģijas, zīmoli un talanti tiekas, lai meklētu, pirktu un pārdotu jaunāko mūzikā, digitālajos risinājumos un radošajās idejās. Prognozējot mūzikas industrijai jaunu izaugsmes laikmetu, „MIDEM 2014” norises vieno sauklis „Atpakaļ pie izaugsmes? Padarīsim to neatgriezenisku!”.

Gadatirgus laikā par nozares sasniegumiem un inovācijām tiks runāts konferencēs, meistarklasēs, paneļdiskusijās, piedāvājot iespēju apgūt jaunas zināšanas un rīkus mūzikas biznesa attīstīšanai. Notiks arī 50 koncertskates jeb „showcase”.

0 komentāri

Komentāru nav