Martā norisināsies festivāls „Tallinn Music Week”

Martā norisināsies festivāls „Tallinn Music Week”
Publicitātes foto / Mart Sepp
04-02-2014 A+ A-
No 27. līdz 29. martam Tallinā norisināsies gadskārtējais festivāls „Tallinn Music Week 2014” (TMW), pavēstīja tā rīkotāji. Sestajā Tallinas Mūzikas nedēļā piedalīsies vairāk nekā divi simti mākslinieku no divdesmit valstīm, tostarp arī Latvijas. Paredzams, ka šogad festivālu apmeklēs ap 20 000 skatītāju.

Kopš pirmās „Tallinn Music Week”, kas notika 2009. gadā, šis festivāls kļuvis par meku Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģiona mūziķiem.

Festivālā, kura programmā šogad īpaši tiks izcelta reģionālā mūzika, piedalās mūziķi no Somijas, Lietuvas, Krievijas, Dānijas, Baltkrievijas, Islandes un Latvijas, ko pārstāvēs vokālā grupa „Latvian Voices”, kas 27. martā uzstāsies „Nokia” koncertzālē, kā arī „Dirty Deal Audio” pārstāvji, grupa „Momend”, duets Elvi/Dunian, grupas „Instrumenti” un „The Sound Poets”, meiteņu kolektīvs „Sus Dungo”, skaņu mākslinieks Toms Auniņš.

Festivāla programmas vadītājs Kristo Rajasāre (Kristo Rajasaare) pauž: „Šogad vēlamies dot iespēju ne tikai vietējai igauņu mūzikai, bet dzirdēt arī labāko no Austrumeiropas un Baltijas jūras reģiona – ziemeļu, krievu, latviešu, lietuviešu, baltkrievu un poļu māksliniekus.”

„Tallinn Music Week” ir lielākais talantu festivāls, kā arī divu dienu mūzikas industrijas konference Baltijas Ziemeļu reģionā. Festivāla galvenie mērķi ir piedāvāt starptautiskajiem mūzikas industrijas un mediju pārstāvjiem labāko vietējo un reģionālo mākslinieku sniegumus, kā arī iepazīstināt festivāla apmeklētājus ar aizraujošāko un jaunāko mūziku.

Festivālā iekļautas arī dažādas apakšprogrammas: „Citystage” programma – bezmaksas koncerti un īpaši festivāla mūziķu priekšnesumi dažādās Tallinas kafejnīcās, galerijās, grāmatnīcās un citās publiskās vietās, kā arī „TMW Talks” – mūzikas tēmai veltītas publiskas interviju un diskusiju sērijas Tallinas omulīgajās kafejnīcās.

„Tallinn Music Week” programma pieejama festivāla mājaslapā.  

Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav