Martā sezonu atsāks Avotu ielas krāmu tirdziņš

Martā sezonu atsāks Avotu ielas krāmu tirdziņš
F64
05-02-2014 A+ A-
Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” 2014. gada 1. martā notiks šīs sezonas pirmais Avotu ielas krāmu tirdziņš, ko rīko Avotu ielas apkaimes aktīvisti.

Pieteikšanās visiem tirgotājiem, kas, tuvojoties pavasarim, gatavi „izrevidēt” skapjus, patrepes un istabaugšas, līdz 25. februārim. Pieteikties iespējams, sūtot e-pastu: avotuiela@gmail.com vai aizpildot anketu internetā Avotu ielas apkaimes mājaslapā.

Tirgot var visu, kas pieder pašam, vairs nav nepieciešams un varētu būt noderīgs citiem. Kā novērojuši tirdziņa rīkotāji, cilvēki labprāt iegādājas „vintage” apģērbus, mājsaimniecībā noderīgas lietas par saprātīgām cenām, interesantus traukus, vinila plates, rotaslietas.

Taču tirdziņa apmeklētājiem ne pārāk interesē vienkārši lietotas drēbes par salīdzinoši augstu cenu, kādas nereti piedāvā lietoto apģērbu veikali.

Tirgotājam pašam jānodrošina galds un pakaramais, ja tāds nepieciešams. Dalības maksa – 5 eiro no tirgotāja.

„Kamēr Rietumeiropā šādi tirdziņi iemantojuši lielu popularitāti, drosmīgākais savu mantu izpārdošanas veids, ko pieļauj mūsu latviskā mentalitāte, ir dažādu sludinājumu portālu izmantošana internetā, kas, protams, ir teicama metode, taču tirgus diena – šai norisei ir pavisam cita garša,” raksta pasākuma veidotāji.


 

Pirmo reizi šāds tirdziņš Avotu ielā notika 2012. gada oktobrī, turpmākie krāmu jeb, kā Eiropā pazīst, „blusu” tirgi notikuši jau siltākā laikā skvērā pie Sv. Pāvila baznīcas (pats Avotu ielas gals, A. Deglava ielā 1), bet kopš pagājušā gada rudens tirgotājiem pajumti un siltas telpas atvēlējis koka ēku renovācijas centrs „Koka Rīga”, kas atrodas Krāsotāju 12.

„Katrs dalībnieks uz tirgus dienu dodas ar savu motivāciju – vienam tā ir iespēja dot mantām otro dzīvi, citam – vēlme atbrīvoties no liekajām lietām, iegūstot papildinājumu ikmēneša budžetā. Taču vispiemērotākā attieksme, dodoties uz krāmu tirgu, ir uztvert šo dienu kā svētkus un atpūtu, jo tirgotāji, dienu pavadot kopā, iepazīstas un sadraudzējas, apmeklētāji ierodas labā noskaņojumā ar draugiem un ģimenēm, lūkojot pēc nedaudz eksotiska piedzīvojuma un kāda vērtīga guvuma,” aicina pasākuma rīkotāji.

Vairāk par Avotu ielas apkaimes aktivitātēm lasi šeit un rakstā „Viss sākās ar veciem aizkariem. Krāmu tirgus Avotu ielā”.

0 komentāri

Komentāru nav