Liepājas Simfoniskais orķestris un Ilona Bagele koncertā „Mīlas stāsti”

Liepājas Simfoniskais orķestris un Ilona Bagele koncertā „Mīlas stāsti”
Publicitātes foto
05-02-2014 A+ A-
Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar solisti Ilonu Bageli un diriģentu Andri Vecumnieku ir izveidojis koncertprogrammu „Mīlas stāsti”, kas izskanēs 14. februārī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

Soliste Ilona Bagele (mecosoprāns) piedalījusies dažādu muzikālo izrāžu, tostarp „Nožēlojamie” (Les Misérables) un Leonarda Bernšteina „Mesas” iestudējumā. Viņas balsi un skatuves temperamentu ar sajūsmu novērtējuši gan operas klausītāji, gan džeza un populārās mūzikas mīļotāji, gan profesionāļi.

Programmā tiks atskaņoti fragments no Manuela de Faljas baleta „Mīla – burve” un „Septiņas spāņu tautasdziesmas”, Gabriela Forē svīta „Peleass un Melizande” op. 80 un Pētera Čaikovska simfoniskā fantāzija ar Dantes motīviem „Frančeska da Rimini” op. 32.

Diriģents Andris Vecumnieks par šo koncertu saka: „Īsumā – Valentīna dienā Mīlestības stāsti. Dažādi – skaists, skumjš un traģisks („Frančeska da Rimini”), jūsmīgi poētisks un reizē mistisks („Peleass un Melizande”), ugunīgi kaislīgs, maģisks, neizprotams un  liktenīgi nenovēršams („Mīla – burve”, „Septiņas spāņu tautasdziesmas”). Mīlestība visā tās daudzveidībā!”

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav