„Audi” un „Volkswagen” kļūst par „Rīga 2014” oficiālajiem auto

„Audi” un „Volkswagen” kļūst par „Rīga 2014” oficiālajiem auto
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
„Audi” un „Volkswagen” zīmoli uzsākuši partnerību ar nodibinājumu „Rīga 2014”, kļūstot par Eiropas kultūras galvaspilsētas gada oficiālo auto.

Sadarbības ietvaros „Audi” un „Volkswagen” zīmoli nodrošinās transporta pakalpojumus Eiropas kultūras galvaspilsētas uzaicinātajiem augsta ranga viesiem, kā arī „Rīga 2014” komandai, kas palīdzēs tai pildīt organizatoriskos jautājumus.

Mūsu visu spēkos ir tas, lai 2014. gads kļūtu par Latvijas kultūras izcilības apliecinājumu visplašākajā mērogā, un nenoliedzami arī mēs, kā Latvijas tirgus līderi savā jomā, vēlamies atbalstīt šo projektu.

 

Mūs uzrunāja nodibinājuma „Rīga 2014” vadītājas Diānas Čivles paustais: „Eiropas kultūras galvaspilsētu programmu raksturo divi būtiski jēdzieni – stabilitāte un ilgtermiņš”, kas precīzi atbilst abu mūsu pārstāvēto zīmolu stratēģijai. „Audi” un „Volkswagen” zīmolu būtība ir ilgtspējīga attīstība, kuras pamatā ir kvalitāte, precizitāte, uzticamība, kompetence, tehnoloģijas un, protams, atbildība pret patērētāju.

Kā pauž „Volkswagen” zīmola vadītājs Latvijā Māris Jansons: „„Volkswagen” misija ir atbalstīt pasākumus, kas Latvijas vārdu nes pasaulē un stiprina mūsu vērtības. Mums ir tas gods būt par daļu no „Rīga 2014” projekta, jo kultūra pieder tautai un pārstāvam „Volkswagen” (tulkojumā no vācu valodas – Tautas auto) ”.

Savukārt Ilze Grase-Ķibilde, „Audi” zīmola vadītāja Latvijā, atzīmēja: „„Audi” un kultūra ir nešķirami jēdzieni. Jau gandrīz 25 gadus ražotājs ir slavens ar mūzikas festivālu „Audi Summer Concerts”, kas norisinās „Audi” rūpnīcas pilsētā Ingolštatē un reģionā. „Audi” vārdā nosaukta jauniešu kora akadēmija un „Audi” filharmonija „Wind Ensemble”. Tāpat nu jau vairāku gadu garumā „Audi” zīmols asociējas ar Berlīnes filmu festivālu, līdz ar to mūsu dalība „Rīga 2014” projektā ir tikai likumsakarīga.”

0 komentāri

Komentāru nav