„Kings of Leon” uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē

„Kings of Leon” uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē
Publicitātes foto
07-02-2014 A+ A-
Šovasar 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē uzstāsies ASV rokmūzikas superzvaigznes „Kings of Leon”, sniedzot vienu no astoņiem Eiropā šogad paredzētājiem koncertiem, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Positivus Music” pārstāvji.

Tas būs grupas pirmais un vienīgais koncerts šajā reģionā, ieskaitot Krieviju, Somiju un Baltkrieviju.

Koncerta rīkotājs, „Positivus Music” vadītājs Ģirts Majors par koncertu saka: „„Kings of Leon” uzstāšanās būs pirmais ārvalstu grupas brīvdabas koncerts, kas kopš leģendārā „Metallica” šova „Skonto” stadionā 2008. gadā atkal Latvijā vienkopus pulcēs desmitiem tūkstošu apmeklētāju.

Madonna, „Red Hot Chili Peppers” un Robijs Viljamss koncertēja Tallinā, taču ar „Kings of Leon” koncertu pārņemam stafeti, jo šogad reģiona nozīmīgākais muzikālais priekšnesums norisināsies Rīgā.”

Uz koncertu Latvijā būs pieejamas tikai 20 000 biļetes. Pārējās būs pārdošanā Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā, kur arī grupa līdz šim nav uzstājusies. Pagājušajā gadā „Kings of Leon” laida klajā albumu „Mechanical Bull”, kam veltīta arī gaidāmā koncertturneja. Kā sola rīkotāji, arī biļešu cenas uz gaidāmo koncertu būs lētākas kā citviet Eiropā.

„Kings of Leon”, kuras sastāvā visi grupas dalībnieki ir ģimenes locekļi, panākumu pirmsākumi meklējami Apvienotajā Karalistē, kur salīdzinoši īsā laikā grupas deviņi singli iekļuva Lielbritānijas TOP 40. 2008. gadā pirmie trīs grupas albumi vienlaikus atradās AK albumu topa pieciniekā. Pasaulē par pirmā lieluma zvaigznēm „Kings Of Leon” kļuva pēc albuma „Only by the Night” izdošanas. „Kings of Leon” nostiprināja savu skanējumu un zvaigžņu statusu ar tādiem hitiem kā „Use Somebody” un „Sex On Fire”, kas ieguva milzīgu popularitāti visā pasaulē.

2011. gada vasarā, pirms „Kings of Leon” plānotās turnejas ASV, grupas dalībnieku starpā valdīja pamatīga spriedze. Turneja tika atcelta, bet grupas dalībnieki vairs neslēpa, ka viņiem ir nepieciešama pauze.

Grupas solists Entonijs Kalebs Folovils par šā gada koncertturneju saka: „Šķiet, šī bija pirmā reize pēc ilgāka laika, kad fani varēja atvilkt elpu. Fakts, ka kādu brīdi klusējām, koncertus padara vēl jo gaidītākus. Ir jūtams, ka cilvēki ir patīkami satraukti, jo viņi zina, ka celsim galdā ko ļoti īpašu.”

„Kings of Leon” dibināta 1999. gadā ASV. Grupā muzicē brāļi Entonijs Kalebs Folovils (Anthony Caleb Followill) (vokāls), Aivens Neitans Folovils (Ivan Nathan Followill) (bungas) un Maikls Džareds Folovils (Michael Jared Followill) (basģitāra), kā arī viņu brālēns Kamerons Metjū Folovils (Cameron Matthew Followill) (ģitāra).

2008. gadā grupa saņēma divas „BRIT Awards” balvas, bet 2009. un 2010. gadā „Grammy” balvu kategorijā „Labākā dziesma”.

Publiskā biļešu tirdzniecība sāksies 14. februārī plkst. 10.00 „Biļešu servisa” un „Ticketpro” kasē. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas no 11. februāra plkst. 10.00 tikai positivus.com reģistrētajiem lietotājiem un fbi.lv kluba biedriem. Stāvvietas biļetes cena – 45 eiro. Koncertam tuvojoties, biļešu cena pieaugs līdz 55 eiro. Koncertā nebūs paredzēta atsevišķa fanu zona.

0 komentāri

Komentāru nav