Sāk būvēt Liepājas koncertzāles pirmo stāvu

Sāk būvēt Liepājas koncertzāles pirmo stāvu
Publicitātes foto . Liepājā top koncertzāle „Lielais dzintars”
07-02-2014 A+ A-
Noslēgusies Liepājas koncertzāles apakšzemes stāvu izbūve un sākušies darbi virszemes līmenī, šorīt Rietumu Radio apstiprināja SIA „Lielais Dzintars” valdes loceklis Ints Dālderis.

Abi apakšzemes stāvi paredzēti tehniskajām vajadzībām, tur atradīsies arī noliktavu telpas Liepājas Simfoniskajam orķestrim (LSO). Pašlaik norit darbi pie koncertzāles pirmā stāva būvniecības. Būvdarbi notiek pēc plāna un nekādu atkāpju no grafika neesot, arī laika apstākļi būvdarbiem ir labvēlīgi.

Koncertzāle tiek būvēta Liepājā, Radio ielā 8. Būves kopējā platība atbilstoši tehniskajam projektam ir 14 126 kvadrātmetri, ēkā būs astoņi stāvi. Lielajā koncertzālē paredzētas 1138 vietas (tostarp 1000 sēdvietu, 128 koristu vietas un 10 VIP sēdvietu), bet kamerzālē – 200 vietu. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015. gadā; koncertzāles atklāšana ieplānota nākamā gada rudenī.

Kā pastāstīja Ints Dālderis, jau martā gaidāmi pirmie topošās koncertzāles mārketinga pasākumi – LSO dosies koncerttūrē pa Kurzemes pilsētām, lai reģiona iedzīvotājus iepazīstinātu ar topošās koncertzāles piedāvājumu, kā arī informētu par pašu projektu. „Koncertzāle būs reģionālas nozīmes daudzfunkcionālais centrs, tāpēc ir svarīgi iedzīvotājus Kurzemē iepazīstināt ar tā saturisko pusi,” skaidro Dālderis.

Jau ziņots, ka 2013. gada 4. oktobrī Liepājas daudzfunkcionālajai koncertzālei „Lielais Dzintars” svinīgi tika ielikts pamatakmens ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

0 komentāri

Komentāru nav