Šī gada “Baltajā naktī” iesaistās arī jogas speciālsti

Šī gada “Baltajā naktī” iesaistās arī jogas speciālsti
30-08-2011 A+ A-

Festivāla “Baltā nakts” programmā šogad būs 65 daudzveidīgi mākslas un kultūras projekti, kurus apmeklētājiem naktī no 10. uz 11.septembri piedāvās aktīvākās Rīgas organizācijas. Šis būs jau sestais gads, kad Rīga rudenī piedzīvoBalto nakti”. Šī gada moto: “Nesaki ne jā, ne nē, ne balts, ne melns!”

“Baltā nakts 2011″ piedāvās plašu un daudzveidīgu programmu gan saturiski, gan ģeogrāfiski. Programma šogad koncentrēsies Rīgas centrā, Vecrīgā, VEF korpusos, Spīķeros, Andrejostā, Kalnciema ielā un Vidzemes tirgū. Tālākie punkti, kuros notiks nozīmīgi projekti ir Purvciems pie Mēbeļu nama, Bolderāja, AB dambis, Mūkusalas iela un Miera iela.

Līdzās tradicionālām kultūras un mākslas norišu vietām – galerijām, grāmatnīcām, kafejnīcām, šogad “Baltās nakts” organizēšanā iesaistījās arī organizācijas, kas nav aktīvi iesaistītas mākslas dzīvē. Tirdzniecības centrs, māju apsaimniekotāju kopiena, zīmolu veidotāji, literāti, jogas studija, vides apsaimniekotāji, plašsaziņas līdzekļi, izglītības iestādes, reliģiskas organizācijas un citas vietas un dalībnieki šogad nokļuvuši festivāla uzmanības lokā.

“Baltā nakts” ir Eiropas galvaspilsētu Briseles, Madrides, Parīzes, Rīgas un Romas kopīga projekta “Eiropas Baltās naktis” sastāvdaļa. “Balto nakšu” stafeti Eiropā pārņēmušas arī Amsterdama, Bukareste, Portu un Valleta (Malta), bet ārpus Eiropas robežām to turpina Toronto, Tokija, Monreāla, Čikāga un citas pilsētas. Pērn mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” pulcēja ap 40’000 Rīgas iedzīvotāju un viesu.

Ar “Baltās nakts” programmu var iepazīties mājas lapā www.baltanakts.lv.

Ieeja visos pasākumos bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav