Dejas iestudējuma „Displacement” papildizrāde

Dejas iestudējuma „Displacement” papildizrāde
Publicitātes foto
23-04-2013 A+ A-
Publikas lielās intereses dēļ otrdien, 23. aprīlī, plkst. 21.00 Kultūras akadēmijas teātra mājā „Zirgu pasts” notiks Dānijas laikmetīgās deju grupas „Kassandra Production” iestudējuma „Displacement” papildizrāde. Dānijas Kultūras institūts un 18. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls apmeklētājiem šo izrādi piedāvā apmeklēt bez maksas, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja pasākuma rīkotāji.

„Rīdziniekiem un Rīgas viesiem piedāvājam papildu iespēju noskatīties dāņu laikmetīgās deju grupas „Kassandra Production” izrādi „Displacement”, lai pēc iespējas vairāk skatītāju šo izrādi redzētu un tvertu humora devu, ko sniedz izrāde. Pusstundas garumā dāņu dejotāju sniegums ievedīs skatītāju filozofiskās pārdomās par cilvēka identitāti, dzimumu un mentalitātivai mēs esam īstajā laikā, īstajā vietā un īstajā ķermenī,” stāsta Baltijas baleta festivāla direktore Lita Beiris.

Izrādes videofragments

Atgādināsim, ka no 19. aprīļa līdz 1. maijam jau astoņpadsmito reizi notiek Starptautiskais Baltijas baleta festivāls, kā devīze ir „No klasiskas līdz avangardam”. Festivāls ir vienīgais baleta notikums Latvijā, kas pāris nedēļu garumā skatītājiem piedāvā pasaules klases dejotāju, horeogrāfu, baleta teātru un kompāniju priekšnesumus, apvienojot klasiskās tradīcijas ar laikmetīgo skatījumu.

No 25. aprīļa ar interaktīvo atrakciju „Krēsli” Sarānas pilsētas Theatre de la Tete Noire (Francija) viesosies Rīgā, Kuldīgā un Liepājā. Neatkārtojams dejas mākslas artistiskums un šarms ASV deju grupas „Step Afrika” izpildījumā būs skatāms 1. maijā Rīgas Kongresu namā un  30. aprīlī Preiļu novada Kultūras centrā.

Savukārt aizraujošākais un arī gaidītākais festivāla notikums – galā koncerts, kas 29. aprīlī norisināsies Latvijas Nacionālajā operā –, dejas mīļotājus ievedīs brīnišķīgā pasaules baleta zvaigžņu no Austrijas, ASV, Dienvidkorejas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Ukrainas un Vācijas rotātā pasaulē.

Informācijai par 18. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla programmu, biļešu iegādi un jaunumiem iespējams sekot līdzi www.ballet-festival.lv, kā arī festivāla Facebook lapā un Twitter (@balletfestival).

0 komentāri

Komentāru nav