„Dirty Deal Teatro” martā piedāvās divas pirmizrādes

„Dirty Deal Teatro” martā piedāvās divas pirmizrādes
Izrādes „Medījums” publicitātes foto
13-02-2014 A+ A-
„Dirty Deal Teatro” Spīķeros martā gaidāmas divas pirmizrādes – Mārcis Lācis iestudē izrādi „Medījums” un Andris Kalnozols izrādi „Mazie jautājumi” – uz kurām jau sākusies biļešu iepriekšpārdošana, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāve Aija Murāne.

17. martā pirmizrādi piedzīvos savdabīgs trilleris „Medījums”. Iestudējuma notikumi risinās noslēpumainajā meža pasaulē, kur realitāte saaugusi ar absurdiem un neticamiem notikumiem.

Vientuļā meža būdā dzīvo vecs Mednieks kopā ar nomedīto zvēru – Truša, Brieža, Āža un Lāča – trofejām, kas nevar vien sagaidīt atriebības stundu. Šī ir izrāde par garīgām traumām, kas radušās no mīlestības, kaisles un stiprām ilgām pēc citādas dzīves.

Režisors Mārcis Lācis ar izrādi „Medījums” attīsta radošās apvienības „Umka.lv” iesāktos eksperimentus leļļu teātra jomā Latvijā. Te dažādas leļļu tehnikas un dramatiskā teātra aktieri pastāvēs kā līdzvērtīgi spēles partneri, lai atklātu Mednieka stāstu. Izrādē spēlē aktieri Jānis Skanis, Mārtiņš Brūveris, Armands Berģis, Antons Zamišļajevs un Mārcis Lācis.

Savukārt 24. martā notiks Andra Kalnozola izrādes „Mazie jautājumi” pirmizrāde. Kā pareizi atvadīties un pamest viesības? Vai dot roku sveicienam, ja tikko esi iznācis no publiskās tualetes un rokas vēl mitras? Kas ir mazā balstiņa galvā, kas bērnībā liek staigāt tā, ka kurpju purngals sakrīt ar flīžu vai bruģa salaiduma līnijām? Un ko šī balstiņa liek darīt, gadiem ejot? 

Uz šādiem un vēl mazākiem jautājumiem atbildi meklēs anonīmā „Mazo jautājumu” biedrība, kuras dalībnieki, atzinuši savu atkarību, ir gatavi mesties cīņā un ar savdabīgām terapijas metodēm nonākt pie lielās atbildes.

Izrādes scenogrāfs ir Uģis Bērziņš un tajā spēlē Ivars Krasts, Jurģis Spulenieks, Kristaps Ķeselis, Andrejs Možeiko, Aleksandrs Radzevičs. Atgādinām izrādes „Mazie jautājumi” režisors Andris Kalnozols „Dirty Deal Teatro” kā savu maģistra diplomdarbu iestudējis „Labākais cilvēks Tahkurannā”, kas arī ieguvis Latvijas Kultūras akadēmijas festivāla „Patriarha rudens” galveno balvu kā spilgtākais iestudējums.

Uz marta izrādēm „Medījums” un „Mazie jautājumi”, kā arī izrādēm bērniem un jauniešiem „Baltā grāmata” un „Nāves ēnā” biļešu iepriekšpārdošana jau ir sākusies. Tā turpinās arī uz februāra izrādēm – „Sen jau tā vajadzēja, Zaķi”, „Nobiedē mani!”, „Pārmaiņu pārbaude” un „Nacionālais attīstības plāns”. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro”, Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12, k-2.

0 komentāri

Komentāru nav