Jauniešu kora „Balsis” dažādmākslu notikums „Mīlestība = II”

Jauniešu kora „Balsis” dažādmākslu notikums „Mīlestība = II”
F64 . Kora „Balsis” vadītājs Ints Teterovskis
13-02-2014 A+ A-
Piektdien, 14. februārī, plkst. 20.30 centrā „Koka Rīga” (Krāsotāju iela 12) notiks jauniešu kora „Balsis” koncerts „Mīlestība = II”.

Koncerts tiek rīkots jau septīto gadu, un nu jau var teikt, ka tas ir kļuvis par tradīciju un neatņemamu 14. februāra sastāvdaļu ne tikai koristiem, bet arī vairākiem simtiem klausītāju.

Mīlestības ir dažādas un nedefinējamas. Šoreiz jauniešu koris „Balsis” stāstīs ar sajūtām par Rīgu. Pilsētu, bruģi, tajā esošo noskaņu trauslumu un cilvēkiem. Kopā skatīsimies īsfilmu „Baltais zvaniņš” (režisors Ivars Kraulītis, scenārija autors Herca Franks, operators Uldis Brauns). Filma „Baltais zvaniņš”, lai arī uzņemta kā spēlfilma, kļuva par pagrieziena punktu latviešu dokumentālā kino attīstībā, liekot pamatus Rīgas poētiskā dokumentālā kino skolai. Filmas radošā komanda pirmoreiz pievērsa tik lielu uzmanību gleznieciskai poētikai un improvizācijai, Rīgas tēlu atklājot ar kontrastu kombināciju – maza meitenīte un trausli balti ziediņi pretstatīti akmeņainai un automašīnu pilnai pilsētai.

Par Rīgu ar Aleksandra Čaka, Ojāra Vācieša, Jura Brežģa, Mārtiņa Brauna, Alfrēda Krūkļa vārdiem un Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Artura Maskata, Aleksandra Kublinska, Ulda Stabulnieka un Elgas Īgenbergas mūziku stāstīs Ivo Sildegs (balss), Aija Dimza (flauta), Uģis Krišjanis (klavieres), Ints Teterovskis (diriģents) un jauniešu koris „Balsis”.

„Koka Rīgā” valdīs 60. un 70. gadu gaisotne, tāpēc arī skatītāji ir aicināti šajā vakarā pievienoties šai modei. Pēc filmas noskatīšanās sekos dejas sešdesmito un septiņdesmito gadu latviešu estrādes mūzikas pavadībā.

Koncerta „Mīlestība = II” biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu cena – 5 eiro un 2 eiro (senioriem).

Vairāk informācijas vari atrast šeit un „Rīga 2014”.

0 komentāri

Komentāru nav