Aprīlī notiks XXII starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls

Aprīlī notiks XXII starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls
Publicitātes foto . Trio „Art-i-Shock”
14-02-2014 A+ A-
No 23. līdz 27. aprīlim Liepājas Latviešu biedrības namā notiks XXII starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, pavēstīja LSO sabiedrisko attiecību speciāliste Liena Ozola.

XXII starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls šogad piedāvās piecas unikālas programmas, un tā viesu vidū būs gan mākslinieki no Latvijas – Vestards Šimkus, Georgijs Osokins, Agnese Egliņa, gan arī no ārvalstīm – mākslinieki Antons Ļahovskis un Vadims Pavlovs (Krievija), arī Dina Jofe (Izraēla), kura 25 gadus nav uzstājusies uz lielās skatuves Latvijā; pianisma leģenda ar sešdesmit gadu skatuves pieredzi – Pauls Badura-Škoda no Austrijas un citi pasaulē zināmi mākslinieki.

Līdz šim nebijis notikums Pianisma zvaigžņu festivālā šogad būs franču džeza koncerts, kurā uzstāsies Francijas mūziķis Batists Trotiņons un viņa ansamblis kopā ar solisti Žannu Adedu. Franču džezs Pianisma zvaigžņu festivālā tiks atskaņots pirmo reizi.

Šā gada festivāla atklāšanas koncertā gaidāmi divi pirmatskaņojumi: Septītais Liepājas koncerts klavierēm un orķestrim un Piektais Liepājas koncerts Concertino trio „Art-i-Shock” izpildījumā. Šie skaņdarbi ir no divpadsmit skaņdarbu cikla, kas top pēc Liepājas Simfoniskā orķestra pasūtījuma tieši Liepājas pilsētai.

Biļetes uz XXII starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Tiek piedāvāti arī abonementi.

0 komentāri

Komentāru nav