Ziemošanās Esplanādē. Pavadi sestdienas vakaru tur!

Ziemošanās Esplanādē. Pavadi sestdienas vakaru tur!
Kaspars Garda, Rīga 2014 . Rīgas bebrs
Lai gan ārā sniega nav, tas nebūs šķērslis, lai sestdienas, 15. februāra, pēcpusdienā dotos uz Esplanādi, kur no plkst. 17.00 līdz 22.00 norisināsies urbānais ziemas vakara karnevāls „Ziemošanās 2014”. Turklāt, kā pastāstīja pasākuma organizators Rīgas bebrs, kurš pēdējā laikā bijis manāms vairākos svarīgos pasākumos, izklaižu šajā vakarā netrūks ne lieliem, ne maziem. Turklāt, ja nekādi nevarēsi nokļūt Esplanādē, viss tiešraidē būs redzams arī mūsu portālā.

„Pagājušogad „Rīgas ziemošanās” laikā mani izvēlējās par rīdzinieku iemīļotāko simbolu, tādēļ šogad esmu atvēzējies un sarīkojis pats savu pasākumu. Man ir tapuši gan ziemošanās stāsti – gan par mani, gan citiem Rīgas simboliem un to, kā viņiem pašlaik klājas,” stāsta Rīgas bebrs, piebilstot, ka pasākums domāts gan kā vakara koncerts, gan aktivitāšu kopums, kura laikā varēs iepazīties ar Rīgas simboliem, turklāt tas paredzēts visplašākajam apmeklētāju lokam – vārdu sakot, krietni plašākai auditorijai nekā pērn. Tas, ka neesot sniega, pasākumam netraucēšot, jo Rīgas ziemas esot tādas, kādas tās ir.

„Turklāt būs vēl viens īpašs notikums – „bebrings” –, kura laikā ikviens, kurš vēlēsies, tiks apgādāts ar bebram raksturīgajiem „rekvizītiem”, varēs nofotografēties un, izmantojot „haštagus”, bildes uzreiz ievietot sociālajos tīklos,” Bebrs sola, piebilstot – interesenti viņa vadībā varēs apgūt īpašo Bebra deju.

Par citām aktivitātēm viņš teic: ikviens varēs izmēģināt savu balsi un pievienoties Rīgas lielajam kaķu korim, tāpat pasākumā apmeklētāji Esplanādē varēs izstaigāt sešas aktivitāšu takas, kas balstītas uz rakstnieka Sergeja Timofejeva un mākslinieka Reiņa Pētersona neparastajiem „Rīgas stāstiem” par Rīgas kanāla bebru, Melno kaķi, Lielo Kristapu, Pētergaili un Skursteņslauķiem, tāpat notiks neformālais balsojums par jauniem Rīgas simboliem nākamajiem „Rīgas stāstiem”, būs iespēja gleznot ar ogli (to darot, ikviens varēs iejusties Skursteņslauķa lomā, jo būs jāzīmē ar aizsietām acīm), turklāt pie katras stāstu takas notiks tematiskas nodarbes – darbnīcas, aktivitātes, spēles. Varēs sildīties arī pie īpašiem ugunskuriem un gatavot gaisīgos našķus vai piedalīties orientēšanās spēlē un meklēt atslēgas, kas paslēptas dažādās parka vietās un, savācot visus īpašos vārdus, doties pie centrālās Rīgas atslēgas un saņemt īpašu atzinības zīmi. Būs iespēja uzkāpt Rīgas tornī un fotografēties zelta gaiļa vietā, kāpt Lielā Kristapa vārdu kalnā, skaitīt zvaigznes un ļauties citām interesantām nodarbēm.

„Ak, jā! Neaizmirstiet līdzi paņemt kādu apģērba gabalu – jaku, džemperi, krekliņu vai ko līdzīgu, uz kā ar krāsas un trafareta palīdzību varēs uzpūst kāda Rīgas simbola attēlu! Manuprāt, tas varētu būt stilīgi,” Bebrs piekodina.

Pasākumu kuplinās arī koncerts, jo uz „Rīgas ziemošanās” skatuves uzstāsies grupas „Carnival Youth”, „Oranžās brīvdienas”, „Gapoljeri”, „Pulsa efekts” (priekšnesumā iekļauts uguns šovs), kā arī Goran Gora. Koncertprogrammas noslēgumā uzstāsies grupa „Bermudu divstūris”. 

 

0 komentāri

Komentāru nav