Klajā nāk 2013. gada Dziesmu un deju svētku pasākumu ieraksti

Klajā nāk 2013. gada Dziesmu un deju svētku pasākumu ieraksti
Aivars Liepiņš . DVD formātā izdots arī „Arēnā Rīga” notikušais vokāli simfoniskās mūzikas koncerta ieraksts
14-02-2014 A+ A-
Izdodot XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku spilgtāko notikumu ierakstus DVD, „Blue-Ray” un CD formātos, Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina atgriezties pagājušā gada skaistākajā notikumā, pavēstīja LNKC pārstāve Inga Bika.

„Esiet sveicināti un līgojiet spoži mīlestības piepildītos radīšanas svētkos, slavinot īstās vērtības, slavinot to lielo darbu, kas ieguldīts cilvēku dvēseles bagātināšanā piecu gadu garumā, un tā veicējus,” tā vēlreiz aicina XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku režisors Uģis Brikmanis.

Atkal būs iespējams izbaudīt Jāzepa Vītola 150. jubilejai veltīto koncertu, kurā dzirdējām gan komponista zināmākās kormūzikas pērles, gan mazāk atskaņotos darbus īpaši šim notikumam izveidotā diriģentu kora izpildījumā. Krāšņais vokāli simfoniskais koncerts „Arēnā Rīga” būs skatāms gan DVD, gan „Blue-Ray” formātā. Tāpat ikvienam būs iespēja vēlreiz piedzīvot vienu no 2013. gada Dziesmu un deju svētku skaistākajiem mirkļiem – deju lieluzvedumu „Tēvu laipas”, kā arī noslēguma koncertu „Līgo”.

Sākot ar 17. februāri, Dziesmu un deju svētku koncertu ieraksti būs nopērkami grāmatnīcās „Valters un Rapa” un „Zvaigzne ABC”, veikalu tīklos „Rimi”, „Prisma”, „Maxima” un „Elkor”, kā arī mūzikas veikalos un „E-kase”.

Ierakstus izdod Latvijas Nacionālais kultūras centrs, atbalsta „Latvijas Dzelzceļš” un „Lattelecom”.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki notika no 2013. gada 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētkos piedalījās 40 600 dalībnieku no visas pasaules. Nākamie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, svinot Latvijas simtgadi, notiks 2018. gada vasarā. Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

0 komentāri

Komentāru nav