„Dirty Deal Teatro” izrāde iekļauta festivāla „Zelta maska” programmā

„Dirty Deal Teatro” izrāde iekļauta festivāla „Zelta maska” programmā
Didzis Grodzs . Skats no izrādes „Nacionālais attīstības plāns”
20-02-2014 A+ A-
Neatkarīgā teātra „Dirty Deal Teatro” izrāde „Nacionālais attīstības plāns” 5. martā dosies uz Maskavu, lai atklātu teātra festivāla „Zelta maska” sadaļu – „Jaunā luga”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāve Aija Murāne.

Ar šo izrādi „Dirty Deal Teatro” jau iepriekš viesojies Stokholmā, Sanktpēterburgā, Kauņā un daudzviet Latvijā, gūstot plašu skatītāju un kritiķu ievērību.

Izrādes veidotājs dramaturgs Jānis Balodis saņēmis „Spēlmaņu nakts” žūrijas specbalvu par pilsonisko atbildību un spēju pārvērst valdības dokumentu atraktīvā izrādē „Nacionālais attīstības plāns”.

Izrādi „Nacionālais attīstības plāns” veidojuši dramaturgs Jānis Balodis, režisors Valters Sīlis, scenogrāfs Uģis Bērziņš. Izrāde par 68 lapas garu dokumentu, ko īstenojot, Latvijas iedzīvotāji pēc septiņiem gadiem būs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki. Ekonomikas izrāviena sasniegšanā ir būtisks visu iedzīvotāju atbalsts, tāpēc izrāde tiecas ne tikai sniegt skatītājiem iedvesmu personīgā attīstības plāna izveidē, pamatojoties uz Nacionālo attīstības plānu, bet arī fiksēt tā brīža laimes izjūtu, lai pēc septiņiem gadiem spētu saprast, vai ir izdevies tapt divreiz laimīgākiem.

Vai Latvijai ir izdevies kļūt par valsti, par kādu tā gribētu kļūt, piemēram, par tādu kā Zviedrija?

Tas nav neizpildāms uzdevums – „Nacionālais attīstības plāns” iesākas ar Raiņa citātu „Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba,” un mēs būsim. Bet cik lieli gribēsim būt 2020. gadā?

Izrāde „Nacionālais attīstības plāns” Rīgā „Dirty Deal Teatro” būs skatāma 25. februārī un 11. martā plkst. 19.00.

Biļetes uz izrādi nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav