Latvijā sāk demonstrēt „Ghetto Games” dokumentālo filmu

Latvijā sāk demonstrēt „Ghetto Games” dokumentālo filmu
Publicitātes attēls
Piektdien, 21. februārī, plkst. 19.00 „Forum Cinemas” un sestdien, 22. februārī, plkst. 16.00 104 Latvijas kultūras namos un kinoteātros vienlaikus tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības „Ghetto Games” 2013. gada dokumentālā filma „Tas ir tikai sākums”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Ghetto Games” pārstāvji.

„Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans stāsta: „Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013. gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Šis ir stāsts par to, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas: celties, sasniegt savus mērķus un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. „Ghetto Games” kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli „Dzīvo dzīvu dzīvi!”, nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā.

Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīvesveidam un sevis pilnveidošanai, nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei.”

Dažviet pirmizrādi būs iespējams apmeklēt bez maksas, citviet – par simbolisku ieejas maksu. Ar papildu informāciju par pirmizrādes vietu adresēm un ieejas maksām iespējams iepazīties šeit.

Savukārt biļetes uz pirmizrādi un citiem seansiem kinoteātrī „Forum Cinemas”, kas tiks izrādīti katru nedēļu mēneša garumā, iespējams iegādāties šeit!

„Ghetto Games” piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumu un dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju.

Savukārt 2014. gadā „Ghetto Family” uzsāka jauniešu programmas „Ghetto Alianses” izveidi, kuras ietvaros tiks rīkots vairāk nekā 200 mācību un sporta aktivitāšu visā valstī.

„Ghetto Games” mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, dāvājot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

&feature=youtu.be

0 komentāri

Komentāru nav