Dabas muzeja ģimenes dienā iepazīstinās ar dzintaru

Dabas muzeja ģimenes dienā iepazīstinās ar dzintaru
Kaspars Garda, Rīga 2014
22-02-2014 A+ A-
Sestdien, 22. februārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Dabas muzejā notiks tradicionālā ģimenes diena, kurā dzintara pazinēju vadībā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt jauno ekspozīciju „Dzintars laiku lokos” un iesaistīties radošās aktivitātēs, informēja Latvijas Dabas muzeja Komunikācijas nodaļas pārstāve Polīna Šķiņķe.

Dzeltens, oranžs, balts, sarkans, pat zaļš un zils – tik daudzveidīgs un krāšņs ir dzintars. Dabas muzejs ģimenes dienā apmeklētājus aicinās apskatīt jauno ekspozīciju „Dzintars laiku lokos”, kurā muzeja ģeoloģijas speciālisti paskaidros, no kā, kādā veidā, cik ilgā laikā veidojas dzintars un kādas īpašības tam piemīt.

Kopā ar dzintara pazinējiem, veicot vienkāršus eksperimentus, varēs izpētīt, kas notiek ar dzintaru, to iegremdējot sālsūdenī, un uzzināt, kā atšķirt īstu dzintaru no viltota. Mazie apmeklētāji varēs izveidot dzintara zīmējumu ar īpašā veidā radītu iedzintarojumu. Zinātkārākos muzeja darbinieki aicinās pārbaudīt zināšanas un uzmanību, risinot krustvārdu mīklu.

Ekspozīcija „Dzintars laiku lokos” tapusi Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā un iepazīstina ar dzintara veidošanos, paraugiem no dažādām eksotiskām zemēm, dzintara izmantošanu mākslā, medicīnā un citām vajadzībām.

Dalība pasākumā ar muzeja ieejas biļetēm.

0 komentāri

Komentāru nav