„Rīgas Ritmi 2014” piedāvā Jasmīnas Levī koncertu

 „Rīgas Ritmi 2014” piedāvā Jasmīnas Levī koncertu
Publcitātes foto
25-02-2014 A+ A-
Ar izraēliešu izcelsmes dziedātājas Jasmīnas Levī (Yasmin Levy) koncertu Rīgas Kongresu namā šā gada 3. jūlijā tiks atklāts festivāls „Rīgas Ritmi”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla rīkotāji.

Rīgā izskanēs dziedātājas koncertprogramma „Libertad”. Tāds pats nosaukums dots arī Jasmīnas Levī jaunākajam albumam, kas iznāca 2012. gada oktobrī. Albums un koncertprogramma tapusi, dziedātājai sadarbojoties ar Stambulas stīgu orķestri un producentu Benu Mendelsonu.

Programmā apvienotas flamenko, argentīniešu tango un portugāļu fadu ietekmes, kā arī turku un spāņu tradicionālās mūzikas garā ieturēti skaņdarbi.

Jasmīnas Levī muzicēšanas stilu veido viņas daudzpusīgās kultūras saknes. Viņa ir dzimusi un augusi Jeruzalemē, kur mākslinieces muzikālā pieredze veidojusies dažādāko mūzikas žanru ietekmē – sākot no ebreju, musulmaņu, turku un marokāņu tradīcijām līdz pat džezam, sakrālajai un klasiskajai mūzikai. Jasmīnas Levī tēvs ir komponists, liturģiskās mūzikas un lūgšanu dziedātājs Īzaks Levī.

„Šī izraēliešu mūziķe ir radījusi savu, vēl nebijušu pasauli – veidotu no flamenko, tango, fadu un daudz kā cita apvienojuma,” par dziedātāju raksta „theguardian.com”.

Festivāls „Rīgas Ritmi 2014” norisināsies no 3. līdz 6. jūlijam vairākās vietās Rīgā – Kongresu namā, brīvdabas atpūtas parkā „Egle”, Daugavas koncertzālē, „Origo Summer Stage”, klubā „Hamlets” un citviet.

0 komentāri

Komentāru nav