Sporta un mūzikas zvaigznes koncertā „Mirdzot šķēpiem 2014”

Sporta un mūzikas zvaigznes koncertā „Mirdzot šķēpiem 2014”
Publicitātes foto . Paula, Martins un Miks Dukuri 2013. gada koncertā „Mirdzot šķēpiem”
7. martā plkst. 20.00 Siguldas koncertzālē „Baltais flīģelis” Ziemas festivāla Siguldā un „Rīga 2014” ietvaros notiks jau otrais „Mirdzot šķēpiem” koncerts, informē koncertzāles pārstāvji.

Soču olimpisko spēļu sižetos daudz runāja par vispusīgajiem sportistiem, kuri blakus savai profesionālajai sporta karjerai ir talantīgi rakstnieki, skolotāji, mākslinieki un, protams, mūziķi. Savukārt mūziķi un citu nozaru profesionāļi nodarbojas ar sportu un ir aizrautīgi sporta fani.

Arī Latvija var lepoties ar profesionālu pianistu un olimpisko spēļu čempionu bobslejā Jāni Ķipuru, dziedātāju un bungu virtuozu Zinti Ekmani, savukārt Ingus Pētersons, pirms pievērsās profesionālajai mūziķa karjerai, bija sekmīgs šķēpmetējs.

 

„Mirdzot šķēpiem” 2013. gadā bija pirmais koncerts un pasākums, kad sākām apzināt un iesaistīt koncertprogrammā šos sporta un mūzikas profesionāļus. Apzinot dziedāt varošos sportistus un mūziķus, kam tuvs ir sports, izveidojās ne tikai laba koncerta programma, bet jau pagarš „rezervistu soliņš”.

 

Ingus Pētersons, kurš pērn sadziedājās ar šķēpmetēju Līnu Mūzi, šogad dziedās kopā ar vieglatlēti Endiju Rezgali, Andris Kivičs iestudē duetu kopā ar autosportisti Karlīni Štālu, tiek gaidīta arī dziesma un pārsteigums no pagājušā gada dueta – olimpiskā medaļnieka Martina Dukura un dziedātāja Mika Dukura. Mūziķis un politiķis Ints Dālderis skrien maratonu, sniedz padomus sporta jomā premjerministrei un ir profesionāls klarnetists, savukārt Jānis Ķipurs koncertprogrammai gatavo nopietnu, klasisku klavieru solo. Zinta Ekmaņa vīrišķīgi samtainā balss apbūra klausītājus jau pagājušogad, un arī šajā koncertprogrammā gaidāmas mīlestības pilnas dziesmas viņa izpildījumā.

Programmu krāšņāku padarīs Vidzemes kamerorķestris diriģenta un futbolista Kaspara Ādamsona vadībā.

Sports un mūzika ir daļa no mūsu dzīves. Atnāciet un izbaudiet!

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Baltā flīģeļa” kasē.

0 komentāri

Komentāru nav