Baltijas un Ziemeļvalstu klasiskās mūzikas profesionāļu forums

Baltijas un Ziemeļvalstu klasiskās mūzikas profesionāļu forums
Publicitātes foto
VSIA „Latvijas Koncerti” sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi, nodibinājumu „Rīga 2014”, Britu padomi un Kultūras ministriju jau otro gadu rīko Baltijas un Ziemeļvalstu klasiskās mūzikas profesionāļu forumu „Classical Nordic-Baltic 2014”, kas notiks Rīgā no 4. līdz 6. martam, pulcējot klasiskās mūzikas profesionāļus.

„Classical Nordic-Baltic” ir lielākais reģiona sadarbības tīkls klasiskās mūzikas producentiem, aģentūru pārstāvjiem, festivālu un koncertzāļu vadītājiem. 2014. gada forums norisināsies Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas – zīmē. Foruma dalībnieki apmeklēs arī „Lielās Mūzikas balvas 2013” pasniegšanas ceremoniju Latvijas Nacionālajā operā 4. martā.

Foruma laikā 4. martā „Avalon Hotel” konferenču zālē notiks Baltijas un Ziemeļvalstu festivālu asociācijas seminārs, kurā tiks prezentēti starptautiskā pētījuma „FESTStudy” rezultāti. „FESTStudy” ir lielākais Eiropā veiktais pētījums par festivāliem, kura aptaujā piedalījās 400 festivāli Eiropā un Kanādā.

Savukārt 5. un 6. martā Spīķeru koncertzālē norisināsies „Classical Nordic-Baltic2014” konference un jauno mūziķu priekšnesumi. Konferences sesijās (5. martā plkst. 10.00–13.30, 6. martā plkst. 14.00–16.00) tiks pārrunāti reģionālās sadarbības un citi klasiskās mūzikas nozarei aktuāli jautājumi. Latvijas jaunajiem un talantīgajiem mūziķiem būs iespēja sevi prezentēt festivālu, koncertzāļu un aģentūru vadītājiem (5. martā plkst. 15.30–18.30, 6. martā plkst. 10.30–12.30).

Konferences sesijas un mākslinieku uzstāšanos Spīķeru koncertzālē var apmeklēt visi interesenti.

0 komentāri

Komentāru nav