Nedēļas nogalē Rīgā uzstāsies „Depeche Mode”

Nedēļas nogalē Rīgā uzstāsies „Depeche Mode”
Publicitātes foto
28-02-2014 A+ A-
Jau šosvētdien, 2. martā, „Arēnā Rīga” uzstāsies slavenā britu apvienība „Depeche Mode”, grupa Rīgā ieradīsies jaunākā albuma „Delta Machine” popularizēšanas turnejas ietvaros, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncertaģentūras „FBI” pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Pēc grupas dalībnieku vārdiem, „Delta Machine” turnejas koncerti  ir vieni no garākajiem, kādus grupa līdz šim spēlējusi, – koncerts ilgs vairāk nekā divas stundas.

„Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji – dāņu muzikālais projekts „Choir Of Young Believers” – uz skatuves kāps plkst. 19.30. „Depeche Mode” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Ņemot vērā, ka koncertu apmeklēs vairāk nekā 11 000 skatītāju, organizatori aicina ierasties laikus. Biļetes uz „Depeche Mode” koncertu ir izpārdotas.

Koncertam nepieciešamais tehniskais aprīkojums uz Latviju tiks piegādāts astoņās kravas automašīnās, bet pavadošais sastāvs ieradīsies četros autobusos.

„Delta Machine” ir grupas trīspadsmitais studijas albums, un tā oriģinālais skanējums iemantojis gan mūzikas kritiķu, gan fanu atzinību. Albuma singli „Heaven” un „Soothe My Soul” kļuvuši par hitiem Nr. 1 arī Latvijas vadošo radiostaciju hitparādēs. Daudzi mūzikas apskatnieki akcentē, ka „Delta Machine” ir labākais un spēcīgākais grupas veikums pēc leģendārā „Violator” ieraksta.

0 komentāri

Komentāru nav