Brauc uz Siguldas Ziemas festivālu ar vienu biļeti!

Brauc uz Siguldas Ziemas festivālu ar vienu biļeti!
Alberts Linarts . Ziemas festivāla atklāšana Siguldā
03-03-2014 A+ A-
AS „Pasažieru vilciens” (PV) sadarbībā ar Siguldas tūrisma attīstības aģentūru izstrādājis kompleksu piedāvājumu braucienam ar vilcienu uz izklaides pasākumu – Siguldas Ziemas festivāls.

Kompleksajā piedāvājumā iekļauts brauciens ar vilcienu uz Siguldu no Rīgas plkst. 10.36 (Siguldā pienāk plkst. 11.46) un atpakaļ ar vienu no četriem vilcieniem no Siguldas – plkst. 15.50, plkst. 17.30, plkst. 18.14 vai plkst. 21.02. Biļetes cenā iekļauts arī īpašs brauciens ar krēslu pacēlāju Siguldas Pilsētas trasē, ieejas maksa Livonijas ordeņa pilī un aktivitātes ar viduslaiku ieročiem. Kompleksā piedāvājumu pircējs tāpat varēs saņemt karsto dzērienu līdzi ņemšanai kafejnīcā „2 Locals”, savukārt vēl trīs kafejnīcās un restorānos būs iespēja pusdienot ar 20% atlaidi.

Komplekts vilcienam un Siguldas Ziemas festivāla apmeklējumam maksās 7,60 eiro. Tajā iekļauto pakalpojumu maksa, pērkot katru atsevišķi, izmaksātu apmēram 10,42 eiro. Turklāt pie ietaupījumiem jārēķina arī pusdienošanas atlaide kafejnīcās.

Ceļošanas ar vilcienu popularizēšana un komplekso piedāvājumu sistēmas veidošana ir viena no PV šī gada prioritātēm, tādēļ PV ir gandarīts par Siguldas Attīstības aģentūras aktivitātēm un aicina arī citas pašvaldības un tūrisma objektu apsaimniekotājus uz līdzīgu sadarbību. Kompleksā piedāvājuma būtība ir apvienot vairākus pakalpojumus, tādējādi dodot iespēju klientam pakalpojumu saņemt lētāk nekā gadījumā, ja viņš katru biļeti iegādātos atsevišķi.

PV aicina izmantot iespēju arī ziemā paviesoties Siguldā un izbaudīt svētku atmosfēru. Komplekso „biļeti” var iegādāties PV Klientu apkalpošanas centrā Rīgas dzelzceļa stacijā no 28. februāra līdz pat 8. martam (ieskaitot). Klientu apkalpošanas centrs darbojas katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.03.

Jau ziņots, ka Ziemas festivāls Siguldā turpinās līdz pat 9. martam. Festivāla kulminācija gaidāma 8. martā, kad Bobsleja un kamaniņu trasē notiks pasākums „Ledus trašu zvaigznes un karaļi”. Vairāk par festivāla programmu lasi šeit!

0 komentāri

Komentāru nav