Populāri cilvēki sveic jauniešus brīvprātīgā darbā

Populāri cilvēki sveic jauniešus brīvprātīgā darbā
07-12-2011 A+ A-

Vakar Rīgas Biržas namā tika sveiktas labākās un aktīvākās Rīgas un Latvijas skolēnu komandas, kuras šī gada laikā veikušas sabiedrībai nozīmīgus brīvprātīgo darbus.

Brīvprātīgo komandas sveica Nodibinājums Rīga 2014, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Īpašā Rīga 2014 balva – grupas „Prāta Vētra” mūzikas disks ar grupas dalībnieku autogrāfiem un biļetes uz „Prāta Vētra” nākamā gada 18. augusta koncertu – tika Rīgas Rīnūžu skolas brīvprātīgo komandai.

Brīvprātīgā darba konkursu uzvarētājiem pēc apbalvošanas ceremonijas bija iespēja pabūt kopā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kuri šajā pasākumā iejutās dažādās, sev ne tik raksturīgās lomās kā brīvprātīgā darba viecēji. Brīvprātīgie gidi – Andris Freidenfelds, Elita Patmalniece, Andris Bulis un Valters Krauze. Garderobisti – Māra Upmane -Holšteina un Uģis Brikmanis.  Viesmīļi un zāles uzraugi – Maija Doveika, Jana Duļevska, Baiba Sipeniece – Gavere, Daina Lipeniece, Andris Džeriņš, Gatis Jahovičs un Kaspars Upaciers. Visus brīvprātīgos ar koncertu sveica arī grupa Astro’n'out.

Rīga 2014 Brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis pēc pasākuma atzina, ka „Brīvprātīgais darbs ir iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku, mēs Rīga 2014 brīvprātīgajiem piedāvājam to darīt kvalitatīvi organizētā sistēmā, dažādos kultūras pasākumos Rīgā. Šīs dienas brīvprātīgie bija sabiedrībā pazīstami cilvēki, tas arī viņiem bija piedzīvojums un jauna pieredze. Patīkams satraukums brīvprātīgajiem un mirdzošas acis jauniešiem, satiekot sabiedrībā pazīstamus cilvēkus. Veicot brīvprātīgo darbu abpusējs gandarījums ir garantēts.”

Paldies sakām arī brīvprātīgajiem fotogrāfiem: Jānim Vīksnam, Baibai Lokenbahai, Ievai Vīksnei.

0 komentāri

Komentāru nav