Nordea maratons aicina piebiedroties brīvprātīgos palīgus

Nordea maratons aicina piebiedroties brīvprātīgos palīgus
F64
25-04-2013 A+ A-
Nordea Rīgas maratona organizatori izsludina pieteikšanos brīvprātīgo palīgu komandai sadarbībā ar „Rīga 2014” brīvprātīgo programmu.

Ikgadējā Nordea Rīgas maratonā 19. maijā un skrējiena sagatavošanas darbos arī šogad iesaistīsies vairāki simti brīvprātīgo, kuru dalība ir neatsverams atbalsts pilsētas maratona rīkošanā.

„Lai veiksmīgi organizētu lielus publiskus pasākumus brīvprātīgo un sabiedrības dalība ir īpaši nozīmīga. Turpinām pērn uzsākto lielisko sadarbību ar Nordea Rīgas maratonu, lai ar brīvprātīgo aģentu palīdzību sekmētu tik vērienīga, starptautiska un pozitīva pasākuma norisi. Zināmu atbildību brīvprātīgajiem šoreiz uzliek arī fakts, ka 2013. gada maratons savā ziņā būs kā ģenerālmēģinājums 2014. gadam, kad Nordea Rīgas maratons un tā ietvaros notiekošais „Brīvības skrējiens” kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļu,” stāsta „Rīga 2014” brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis.

Nordea Rīgas maratons un „Rīga 2014” brīvprātīgo programma aicina visus, kuriem interesē sports un pasākumu organizēšanas pieredze, pievienoties brīvprātīgo komandai.

Brīvprātīgie iesaistīsies dažādos ar organizēšanu saistītos darbos laika posmā no 13. līdz 19. maijam, palīdzot pasākuma dalībniekiem, veidojot pasākuma atmosfēru un liekot ikvienam dalībniekam justies īpaši. Savukārt paši brīvprātīgie varēs izbaudīt, ko nozīmē piedalīties starptautiska mēroga sporta pasākuma rīkošanā.

Pieteikties brīvprātīgo darbam var Eiropas kultūras galvaspilsētas portālā „Rīga 2014” sadaļā „Piedalies!”. Vairāk par brīvprātīgo pienākumiem lasāms Nordea Rīgas maratona mājaslapā.

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 2012. gadā pasākums pulcēja 18 180 dalībnieku no 59 pasaules valstīm. Nordea Rīgas maratons ir saņēmis prestižo Starptautiskās vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas kvalifikācijas zīmi (Bronze Label). Nordea Rīgas maratons atzīts par Rīgas gada sporta notikumu 2012.

0 komentāri

Komentāru nav