„Eiropa koncertos”. LTV piedāvā jaunu raidījumu ciklu

„Eiropa koncertos”. LTV piedāvā jaunu raidījumu ciklu
Publicitātes foto
04-03-2014 A+ A-
No 7. marta piektdienās Latvijas Televīzijas 7. kanāls (LTV7) piedāvās programmu „Eiropa koncertos” ar labi zināmu un talantīgu Eiropas rokmūziķu un popmūziķu skatuves uzstāšanos, kultūras portālu „Rīga 2014” informē LTV pārstāvji.

Skatītājiem tiks piedāvāti dažādi koncerti – britu grupas „Dire Straits” vokālista un ģitārista Marka Noflera uzstāšanās, vācu rokgrupas „Scorpions”, bijušā grupas „Led Zeppelin” dalībnieka Roberta Plānta un citu slavenu mūziķu priekšnesumi.

Pirmajā „Eiropa koncertos” sērijā piektdien, 7. martā, plkst. 22.40 skatītājus gaida tikšanās ar dziedātāju Liliju Alenu un grupu „Kasabian”.

Programmā „Eiropa koncertos” skatītāji varēs iepazīt arī daudzus jaunus Eiropas māksliniekus, piemēram, skotieti Eimiju Makdonaldu, kura 24 gadu vecumā ieguva plašu popularitāti ar debijas singlu un albumu „This Is The Life”. Ierakstos būs redzama arī islandiete, dzīvespriecīgās dziesmas „Jungle Drum” izpildītāja Emiliana Torini un citi.

„Eiropa koncertos” ļaus tuvāk iepazīt atšķirīgus Eiropas māksliniekus – izcilo vācu trompetistu Tilu Brenneru un franču popmūzikas zvaigzni Patrīciju Kāsu, britu džezroka pārstāvi Džeimiju Kalemu un īru dziedātāju Šineidu O’Konoru, grupas „Snow Patrol” un „Razorlight”, kā arī daudzus citus.

Turpmāk raidījumi „Eiropa koncertos” katru piektdienu plkst. 22.40.

0 komentāri

Komentāru nav