Izsludina projektu pieteikšanu 2014. gada Rīgas svētkiem

Izsludina projektu pieteikšanu 2014. gada Rīgas svētkiem
Publicitātes foto
04-03-2014 A+ A-
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) tradicionālo kultūras pasākumu projektu finansēšanas konkursa ietvaros izsludina projektu pieteikumu iesniegšanu 2014. gada Rīgas svētkiem, kas šogad notiks no 15. līdz 17. augustam.

Rīgas pilsētas svētki ir tradicionāls Rīgas pilsētas organizēts pasākums, kura programmu veido daudzveidīga, trīs dienu kultūras, izglītojošu, atpūtas un izklaides pasākumu kopums plašai mērķauditorijai.

Atbilstoši 2014. gada svētku izvēlētajai pamattēmai „Tilti” un konkursa darba uzdevumam projektu iesniedzēji aicināti sagatavot piedāvājumus mākslinieciski vienotām pasākumu programmām, izmantojot mākslas žanru un formu daudzveidību, profesionālu mākslinieku un kolektīvu, kā arī amatiermākslas kolektīvu programmas un priekšnesumus. Īpašus pasākumus un aktivitātes dažāda vecuma bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, projektu iesniedzēji aicināti sagatavot „Bērnu dienas” programmai, piedāvājot visai ģimenei iesaistīties un līdzdarboties svētku norisēs un atraktīvā spēles formā izzināt nozīmīgus notikumus Rīgas vēsturē, kultūrā, zinātnē un citās jomās.

Par konkursa nolikumu vairāk lasi šeit!

Projektu pieteikumi Rīgas svētkiem jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5 līdz 31. marta plkst. 12.00.

Papildinformācija: Lilita Lapsiņa – RD IKSD Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas galvenā speciāliste, tālr.: 67043670, e-pasts: lilita.lapsina@riga.lv.

 

0 komentāri

Komentāru nav