Dailes teātrī pirmizrāde Vaivara iestudējumam „Vecpuiši un vecmeitas”

Dailes teātrī pirmizrāde Vaivara iestudējumam „Vecpuiši un vecmeitas”
Jānis Deinats
07-03-2014 A+ A-
Marta sākumā Dailes teātrī paredzētas trīs pirmizrādes, no kurām viena top Mazajā zālē. Režisors Regnārs Vaivars iestudējis Hanoka Levina „Vecpuišus un vecmeitas”, kuru pirmizrāde notiks 9. martā.

Zingars nemīl Pukiju, bet viņi precēsies. Tā, lūk. Pukija nav pārāk glīta, bet ir iemīlējusies Zingarā līdz bezsamaņai. Viņa gribēja precēties – viņš piekrita. Viņa gatavojās – viņš neiebilda. Bet iet un to tiešām izdarīt? Naivajām sievietēm būtu jāsaprot – viņi, vīrieši, vēlas daudz ko, bet visizmisīgāk viņi vēlas, lai tos liktu mierā. No otras puses – kāpēc jābaidās no sievas? Nav jau nekāds pasaules gals, dzīve taču ir arī pēc kāzām. Kaut kā jau cilvēki izgrozās. Apprecas – izšķiras. Bet varbūt viss ir otrādi un Pukijai viņš nemaz nepatīk? Taču Zingaram viņa pēkšņi šausmīgi patīk! Viņš ir gatavs uz jebkuru muļķību, jebkuru kaprīzi – pat precēties ar viņu.

Pukijas lomā – Kristīne Nevarauska, Zingars – Artūrs Dīcis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa būs Buļba, Dainis Gaidelis – Ūdīno, bet Juris Bartkevičs – Oistvinds.

Iestudējuma scenogrāfs ir Mārtiņš Vilkārsis, gaismu māksliniece – Māra Vaļikova. Izrādes kostīmu koncepcijas autore ir Laura Čaupale sadarbībā ar „Karen Millen”.

0 komentāri

Komentāru nav