Tallinas mūzikas nedēļas bezmaksas koncertos arī latviešu mūziķi

Tallinas mūzikas nedēļas bezmaksas koncertos arī latviešu mūziķi
Kaspars Garda, Rīga 2014 . Vokālā grupa „Latvian Voices”
10-03-2014 A+ A-
Šogad Tallinas mūzikas nedēļas (TMN) ietvaros, kas norisināsies no 27. līdz 29. martam, iekļauta arī plaša bezmaksas TMN Pilsētas skatuves (TMW City Stage) programma. Tajā līdzās Igaunijas un citu valstu mūziķiem skanēs arī latviešu balsis.

Koncerti notiks uz 12 dažādām skatuvēm visu trīs TMN festivāla dienu garumā – mūzikas fani tiek laipni aicināti noklausīties ekskluzīvus grupu priekšnesumus.

No Latvijas mūziķiem bezmaksas programmā iekļautas vokālās grupas un „Rīga 2014” muzikālā simbola „Latvian Voices” un grupas „Instrumenti” uzstāšanās.

Tallinas mūzikas nedēļas Pilsētas skatuves programma notiks jau trešo gadu, arī šogad neparastās pasākuma norises vietās – Tallinas pilsētas muzeja „Jaani Seek” izstāžu zālē, galerijā „Temnikova & Kasela”, kas ir slavena ar igauņu mūsdienu mākslas starptautisku veicināšanu, dzijas dizaineres Līnas Vīras (Liina Viira) adījumu veikalā „NaiiV”, eksotiskajā ķīniešu tējnīcā „Cha Dao”, kā arī jaunajā ierakstu veikalā „Terminal”.Tallinas mūzikas nedēļas Pilsētas skatuves programma tiks ieskandināta uz tās lielākās skatuves lielveikala „Viru Keskus” zālē, kur atradīsies arī TMN aproču, programmas un ieteikumu informācijas stends.

Bezmaksas programmā muzicēs 44 igauņu un 21 starptautisks mākslinieks.

TMN Pilsētas skatuves programma sāksies ceturtdien, 27. martā, „Viru Keskus” lielveikalā ar igauņu rokgrupas „Sibyl Vane” un somu grupas „Damn Seagulls” uzstāšanos. Uz šīs skatuves muzicēs arī „Latvian Voices” un „Instrumenti”. Starp trīs dienu festivāla spožākajām zvaigznēm programmā iekļauti: Berlīnes popgrupa „Ballet School”, dāņu trokšņa melanholiķi „Get Your Gun”, krievu indīpopa zvaigzne Žeņa Ļubiča (Jenia Lubich), kā arī vietējie favorīti Martens Kuningass (Marten Kuningas), Mari Kalkuna (Mari Kalkun), Argo Valss (Argo Vals) un daudzi citi.Bērni būs laipni gaidīti visos TMN Pilsētas skatuves programmas koncertos, īpaši „Miia-Milla-Manda” muzejā, kurā notiks vijoļu dueta „Jansen/Jüssi” priekšnesums.

TMN Pilsētas skatuves programmas mākslinieki un uzstāšanās grafiki pieejami „TMW.ee” mājaslapā, kā arī „EMT Live” aplikācijā, kuru iespējams lejupielādēt „AppStore” un „Google Play” vietnēs.

Tallinas mūzikas nedēļa ir reģiona lielākais iekštelpu festivāls un mūzikas profesionāļu saiets, kura programmas ietvaros pilsētas klubos un koncertu norises vietās šogad tiks pārstāvēti 227 mākslinieki no 20 valstīm.

Jau ziņots, ka Latviju Tallinas mūzikas nedēļā pārstāv 13 grupas un mūziķi – jau pieminētie „Latvian Voices” un „Instrumenti”, kā arī „The Sound Poets”, Latvijas elektroniskās mūzikas pārstāvis „Kodek”, eksperimentālais skaņu mākslinieks Toms Auniņš un duets „Elvi/Dunian”, dūdiņroka grupa „Sus Dungo”, hiphopa pārstāvji ansis un NiklāvZ, indī roka grupa „Momend”, kā arī „Uppfade” un „Ashnikko”.

Festivāla biļetes un caurlaides pieejamas visās „Biļešu servisa” kasēs. Festivāla informācijas stends būs atvērts „Viru Keskus” zālē no 24 līdz 29. martam. Visas „Biļešu servisa” kasēs pirktās festivāla caurlaides būs jāapmaina pret aprocēm informācijas stendā. Festivāla biļetes līdz 23. martam maksā 45,01 eiro, pēc tam – 55 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav