Februārī Dirty Deal Teatro pirmizrāde “Izlaistie”

Februārī Dirty Deal Teatro pirmizrāde “Izlaistie”
01-02-2011 A+ A-

Nevalstiskajā teātrī “Dirty Deal Teatro” februārī gaidāma pirmizrāde “Izlaistie” Andreja Polozkova režijā. Repertuārā parādīsies arī Valtera Sīļa veidotā performance “Antropozoo”, kas tika veidota ceļojošā festivāla “Distance” ietvaros, bet atgriešanos piedzīvos leģendārā izrāde “Bikts”. Paredzēti atklātie mēģinājumi un tiks spēlētas vairākas izrādes, kas kādu laiku nav bijušas repertuārā.

15. februārī savu atdzimšanu piedzīvos Elmāra Seņkova režisētā izrāde “Bikts”, kuras dramaturģisko materiālu veidojuši četri jaunie dramaturgi radot četrus atšķirīgus varoņus. Visus četrus varoņus spēlē Jurijs Djakonovs, kas par šo darbu nopelnīja “Spēlmaņu nakts” nomināciju – Gada spilgtākā debija.

23. februārī pirmizrādi piedzīvos Andreja Polozkova izrāde “Izlaistie”. Tajā spēlēs Anta Aizupe, Zane Aļļēna un Kristians Kareļins. A. Polozkovs jau iepriekš veidojis izrādi “Jēkabs” – vīziju par latvieti, kas izvēlas neklusēt.

26. un 28. februārī Performance “Antropozoo”. V.Sīlis pirms pievērsies teātrim 10 gadus strādājis Rīgas Zooloģiskajā dārzā un tur gūto pieredzi izmantojis, lai veidotu performanci “Antropozoo” par tēmu – kas ir tas, kas pēc būtības cilvēkus atšķir no dzīvniekiem. Performance tiks spēlēta “Dirty Deal Teatro” rekvizītu noliktavā tāpēc vietu skaits ir stipri ierobežots.

8. februārī pie mums viesosies radošā apvienība NOMADI ar izrādi “Viss par mīlestību”. Lai neradītu apdraudējumu “Dirty Deal Teatro” telpām un apmeklētājiem, šaudīšanās aina starp Monteki un Kapuleti dzimtām tiks izspēlēta ārā uz ielas.

Sadarbībā ar E. Smiļģa teātra muzeju “Dzenošā laboratorija” atklātie mēģinājumi notiks 10. un 12. februārī, tajos piedalīsies Dana Indāne, Kristīne Vismane, Normunds Griestiņš, Toms Auniņš. Šie mēģinājumi notiks E. Smiļģa teātra muzejā E. Smiļģa ielā 37/39 un ieeja mēģinājumos ir bez maksas.

Pēc ilgākas pauzes skatītājiem atkal būs iespēja redzēt Vladislava Nastavševa izrādes “Mitjas mīlestība” un “Puiši smaržo pēc apelsīniem”, kā arī “Dzin”,  kas veidota projekta “TESTS” ietvaros.

20. februārī skatītājiem tiks piedāvāts projekts “Aklā”, kurā savienots dzejas-dejas teātris un kino, bet 7. un 9. februārī tiks spēlēta “Sieviete-Dieviete”, kas arī ir interesants kino un teātra savienojums.

0 komentāri

Komentāru nav