„Splendid Palace” demonstrēs Pītera Geibriela koncertfilmu

„Splendid Palace” demonstrēs Pītera Geibriela koncertfilmu
Publicitātes foto
10-03-2014 A+ A-
Kinoteātrī „Splendid Palace” 13. martā plkst. 19.00 tiks demonstrēta dziedātāja Pītera Geibriela koncertfilma „Peter Gabriel Back To Front”, kas tiek rādīta, gatavojoties mūziķa koncertam Rīgā 17. maijā.

Filmas pamatā ir 2013. gada oktobrī Londonas „O2 Arena” ierakstītais un filmētais koncerta materiāls.

„Peter Gabriel Back To Front” sniedz arī plašu ieskatu mūziķa daiļradē, dziesmu un koncertu tapšanas aizkulisēs, piedāvājot dažādas reportāžas un intervijas gan ar pašu mūziķi, gan viņa komandu. Tāpat skatītājiem būs iespēja dzirdēt vairākas līdz šim neizskanējušus mūziķa darbus un no jauna atdzimušas dziesmas.

Pītera Geibriela koncerta programmā iekļauti arī tādi leģendāri hiti kā „Solsbury Hill”, „Digging in the Dirt”, „Sledgehammer”, „Mercy Street” un „Don’t Give Up” un citas pasaules slavu iemantojušas dziesmas.

Filmas autors ir Hamišs Hamiltons – pazīstams koncertšovu un vērienīgu balvu ceremoniju režisors. Viņš veidojis koncertfilmas tādām grupām un mūziķiem kā „U2”, Robijs Viljams, „The Rolling Stones”, „The Who”, Madonna un daudziem citiem. Viņš šogad veidojis „Oskara” balvas pasniegšanas ceremoniju, kā arī vairākas MTV mūzikas un kino balvas ceremonijas. Par savu darbu viņš saņēmis Britu Kinoakadēmijas (BAFTA) īpašo balvu.

Pīters Geibriels savu solokarjeru uzsāka 1975. gadā pēc aiziešanas no pirmās grupas „Genesis”. Viņš ir izdevis 11 soloalbumus un radījis skaņu ierakstus trim filmām, saņēmis piecas „Grammy” balvas un ticis nominēts ASV Kinoakadēmijas balvai „Oskars”.

Respektablais ASV izdevums „Time” Pīteru Geibrielu nodēvējis par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē.

Ieguldījuma miera un cilvēktiesību veicināšanas dēļ mūziķis saņēmis Miera cilvēka balvu no Nobela Miera prēmijas laureātiem. Geibriels kā grupas „Genesis” dalībnieks ir uzņemts Rokenrola slavas zālē un šogad saņēmis nomināciju šim apbalvojumam arī kā solomākslinieks.

Biļešu cena uz koncertfilmu – 7 eiro. Ar kinoteātra „Drauga kartēm” lētāk. Biļetes nopērkamas kinoteātra kasē. Savukārt biļetes uz Pītera Geibriela koncertu „Arēnā Rīga” var iegādāties „Ticketpro” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav