14. februārī notika Kluba 20:14 otrā tikšanās

14. februārī notika Kluba 20:14 otrā tikšanās
13-02-2012 A+ A-

Šā gada 14. februārī Mākslas muzejā Rīgas Birža Valsts prezidents, LR kultūras ministre, Rīgas mērs un Nodibinājuma Rīga 2014 vadība iepazīstināja Latvijas uzņēmumu, asociāciju un ārvalstu uzņēmumu kameru pārstāvjus ar Kultūras galvaspilsētas vērienīgā projekta jaunumiem.

Šajā tikšanās reizē nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle un programmas vadītāja Aiva Rozenberga stāstīja par 2014. gada programmas pilnveidošanas gaitu un iepazīstināja uzņēmējus ar programmas 14 stūrakmeņiem, aicinot iesaistīties ar finansiālu līdzdalību. Kultūras galvaspilsētas gada programma piedāvā daudzveidīgus pasākumus, visdažādākos pašmāju un starptautiskas līdzdalības kultūras notikumus.

Viesus uzrunāja valsts prezidents Andris Bērziņš, kas uzņēmies Kultūras galvaspilsētas gada patrona pienākumus, Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, kā arī Rīgas mērs Nils Ušakovs.

2011. gada aprīlī, notika pirmā šāda veida tikšanās, kad tika izveidots neformālais Klubs 20:14. Klubs dod iespēju uzņēmējiem kļūt par līdzautoriem Kultūras galvaspilsētas gada veidošanā. Tikšanās reizēs uzņēmumu pārstāvji tiek informēti par aktualitātēm, kā arī pārrunā līdzdalības iespējas, jo nozīmīgā projekta ieguvēji būs ikviens uzņēmums, kas pratīs šo izdevību izmantot. Uzņēmējiem ir iespēja apspriest savu līdzdalību un partnerību Rīga 2014 kopprojektā programmas sešu tematisko līniju ietvaros, kā arī konkrētu pasākumu atbalstīšanā.

Pasākums notika Mākslas muzejā Rīgas Birža.

0 komentāri

Komentāru nav