Izstāde par Rīgas radošajiem kvartāliem Bergenas rātsnamā

Izstāde par Rīgas radošajiem kvartāliem Bergenas rātsnamā
Publicitātes foto / am.gov.lv
11-03-2014 A+ A-
7. martā Latvijas vēstnieks Norvēģijā Indulis Ābelis un Bergenas vicemērs Tūrs Voldsets (Tor A. Woldseth) Bergenas rātsnamā atklāja izstādi „Dizaineri un meistari Rīgas radošajos kvartālos”, kas notiek Rīgai kā Eiropas 2014. gada kultūras galvaspilsētai veltīto pasākumu programmas ietvaros, vēsta informācija Ārlietu ministrijas mājaslapā. Izstādes atklāšanā ar priekšnesumu uzstājās Bergenas latviešu skoliņas bērni.

Izstāde iepazīstina skatītājus ar Latvijas galvaspilsētas radošo kvartālu dizaineriem un meistariem, kas savu produktu no idejas līdz realizācijai radījuši paši. Produktu spektrs ir ļoti plašs – tie ir universitātes laboratorijās tapuši roboti, vingrošanas rīki, apavi, starptautiski mākslas izdevumi, sociālā biznesa projekti, kas kļuvuši par unikālu pilsētas radošuma zīmi un tiek pārdoti visā pasaulē.

Izstādē piedalās RTU Robotikas klubs, biedrība „Grafiskie stāsti”, portāls „Arterritory”, konditoreja „arbOOz”, velosipēdu darbnīca „Ērenpreiss”, sociālais uzņēmējs „Lude”, sietspiedes darbnīca „Darva”, dēļu sporta inventāra ražotājs „Lokal Boards”, modes zīmols „QooQoo”, apavu zīmols „Woolings”, dizaina apvienība „Design Catering”.

Ekspozīcija Bergenas rātsnamā būs apskatāma līdz 25. martam, pēc tam tā ceļos uz Tromso un Kristiansannu.

0 komentāri

Komentāru nav