Liepājas teātrī top īpašs „Veltījumu koncerts”

Liepājas teātrī top īpašs „Veltījumu koncerts”
Publicitātes foto
13-03-2014 A+ A-
Par godu Starptautiskajai teātra dienai Liepājas teātrī top „Veltījumu koncerts”, kuru skatītāji varēs apmeklēt 26., 27. martā un 1. aprīlī, pavēstīja teātra pārstāve Zanda Borga.

Programmu veidojuši: Normunds Kalniņš un Herberts Laukšteins, kurš koncertam devis šādus ievadvārdus: „Mēs esam optimisti! Esam visstraujāk augošā ekonomika pasaulē(?)! Tas nekas, ka mūsu ekonomika ir pēdējā vietā, esam pārvarējuši krīzi un veiksmīgi sadalījuši valsts labumus. Tas nekas, ka pietika tikai dažiem! Mēs esam optimisti, ticam solījumiem un pacietīgi gaidām brīnišķīgo rītdienu, kad šie solījumi tiks aizmirsti un to vietā nāks citi. Mēs plati smaidām un vēlam saviem līdzcilvēkiem pozitīvus panākumus, par ko arī dziedāsim, dejosim un runāsim „Veltījumu koncertā”.

N. Kalniņš stāsta, ka programma veidota nedaudz ironiska, lai ļautu skatītājiem uz notiekošajiem procesiem paraudzīties ar smaidu. Koncerta mērķis ir radīt svētku sajūtu gan pašiem teātra darbiniekiem, gan aktieriem, un aicina šo pasākumu neuztvert pārāk nopietni, bet nākt, lai būtu kopā un patīkami pavadītu laiku. „Atsevišķos numuros aktieri iejutīsies dziesmu oriģinālizpildītāju lomās, tiks veidotas arī parodijas par populārām dziesmām,” viņš papildina.

Koncertā Liepājas teātra aktieri izpildīs gan latviešu, gan ārzemju mākslinieku kompozīcijas, bet to vadīs Marģers Eglinskis un Ilze Trukšāne. 26. martā plānoti arī teātra zinātnieces Edītes Tišheizeres grāmatas „Abpus rāmjiem. Sarunas par mākslu un dzīvi” atvēršanas svētki (informācija sekos).

Abonementiem biļetei uz koncertu tiks piemērota 25 procentu atlaide.

No 26. marta līdz 1. aprīlim teātrī būs novietota arī pasta kastīte, kurā ikviens skatītājs varēs iemest vēstulīti ar labajiem vārdiem, vēlējumiem, mīlestības un talanta apliecinājumiem u. tml. gan aktieriem, gan citiem teātra darbiniekiem, kuri strādājuši, lai skatītāji teātrī justos gaidīti un gribētu atgriezties atkal.

Atgādinām, ka martā vairākas izrādes tiks spēlētas pēdējo reizi – „Sods un noziegums” (18.03.), „Trīs draugi” (21.03.) un „Pidžama sešiem” (22.03.).

0 komentāri

Komentāru nav