Aleksandrs Antoņenko aprīlī koncertēs Viļņā un Rīgā

Aleksandrs Antoņenko aprīlī koncertēs Viļņā un Rīgā
Kaspars Garda, Rīga2014 . Operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko
13-03-2014 A+ A-
12. aprīlī Viļņas Kongresu hallē notiks izcilā latviešu tenora Aleksandra Antoņeko un diriģenta Ģintara Rinkēviča vadītā Lietuvas Valsts simfoniskā orķestra koncerts „Karaliskā balss – Aleksandrs Antoņenko”, vēsta informācija LVSO mājaslapā.

Koncerta programmā iekļauti skaņdarbi, kas pašlaik ir dziedātāja repertuārā – Otello monologs no Verdi operas „Otello”, Ērika kavatīne no Vāgnera operas „Klīstošais holandietis”, Kavaradosi ārija no Pučīni operas „Toska”, de Grijē ārija no Pučīni operas „Manona Lesko”, A. Laras „Granada” u. c. skaņdarbi.

Atgādināsim, ka Aleksandrs Antoņenko piedalīsies arī vairākos „Rīga 2014” programmas pasākumos: 26. aprīlī kopā ar Ingu Šļubovsku, VAK „Latvija” un LNSO viņš dziedās Zigmara Liepiņa „Transcendetālo oratoriju”, 6. jūlijā kopā ar citām latviešu akadēmiskās mūzikas zvaigznēm uzstāsies koncertā „Dzimuši Rīgā” („Born in Riga”) pie Latvijas Nacionālās operas; tāpat jau apstiprināta mākslinieka piedalīšanās jaunās Vidzemes koncertzāles „Cēsis” atklāšanas koncertā 31. maijā, festivālā „Summertime” un Cēsu mākslas festivālā.

Informācija par koncertu „Karaliskā balss – Aleksandrs Antoņenko” un biļešu iegādi atrodama šeit.

0 komentāri

Komentāru nav