Pēc ilga pārtraukuma atkal kopā koncertēs grupa „K.Remonts”

Pēc ilga pārtraukuma atkal kopā koncertēs grupa „K.Remonts”
Publicitātes foto
17-03-2014 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 25. aprīlī uzstāsies latviešu 1980. gadu kulta rokgrupa „K.Remonts”, kas par spīti samērā neilgajam aktīvās darbības laikam no 1985. līdz 1990. gadam ierakstījusi spilgtu lappusi mūsu rokmūzikas vēsturē, informē koncerta rīkotāji „Positivus Music”.

„Koncerts nav saistīts ar kādu nozīmīgu datumu grupas vēsturē, kā arī netiek izziņots kā „pēdējais”. Mēs neplānojam atsākt aktīvu darbību, bet vienkārši vēlamies kopīgi muzicēt un nospēlēt sev un saviem faniem labu koncertu, labā zālē un uz labas aparatūras,” paziņojumā presei saka grupas „K.Remonts” dalībnieki.

Kā viesis piedalīsies grupas pirmā sastāva solists Andris Brečs, bet dziesmas, ko savulaik dziedāja Vilnis Linužs, izpildīs Imants Daksis, Jānis Žilde, Kārlis Kazāks, Pēteris Riekstiņš un Juris Lasinskis, savukārt taustiņinstrumentus spēlēs Kaspars Tobis no grupas „Dzelzs vilks”.

„K. Remonts” pamatoti uzskatāma par vienu no spilgtākajām pagājušā gadsimta 80. gadu formācijām latviešu rokmūzikā. 

Grupas dziesmas izcēlās ne tik vien ar komplicētu melodisko un tembrālo uzbūvi un līdz tam nepieredzēti daudzveidīgu muzikālo dramaturģiju, bet arī nopietnas laikabiedru dzejas (Amanda Aizpuriete, Uldis Bērziņš, Jānis Kākulis, Egīls Zirnis u. c.) izmantojumu. Šo skaņdarbu oriģinalitāte, domu un izjūtu dziļums, niansētie aranžējumi ļāvuši „K.Remontam” saglabāt nelielu, bet ļoti uzticamu fanu pulku, kam joprojām dzīvā atmiņā ir šā muzikālā kolektīva darbība.

„K.Remonta” muzikālo kvalitāti nodrošināja šobrīd Latvijas labāko spēku pulkā ierindojamie mūziķi – bundzinieks Juris Kroičs, ģitārists Gints Sola un basģitārists, kā arī viens no grupas „Iļģi” dibinātājiem, Juris Riekstiņš.

 „K.Remonta” darbības pirmajā posmā dziedātājas Ievas Akurateres plūstošais akadēmiskā stila dziedājums apvienojumā ar taustiņinstrumentu siltajiem tembriem radīja oriģinālu, pacilātu tobrīd aktuālā new wave skanējumu.

Nākamais solists, nu jau mirušais, Vilnis Linužs grupas melodiskajā skanējumā ieviesa vīrišķīgu skarbumu, tuvinādams ansambļa tembrālās krāsas pankroka izteiksmīgumam.

Neņemot vērā daudzās pārmaiņas, grupas dalībnieki ir saglabājuši kopīgo radošo saikni un aicina visus savus draugus un fanus uz koncertu „Palladium”.

Biļetes uz koncertu no 18. marta būs nopērkamas www.palladium.lv un visās „Biļešu servisa” kasēs. Stāvvietu biļešu cena tikai trīs dienas no 18. līdz 20. martam ir 12 eiro, pēc tam 15 eiro. Vieta pie galdiņa maksās 55 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav