Rīgā koncertēs austrāliešu popzvaigzne Kailija Minoga

Rīgā koncertēs austrāliešu popzvaigzne Kailija Minoga
Publicitātes foto
17-03-2014 A+ A-
„Arēnā Rīga” šā gada 2. novembrī ar iespaidīgu šovu atgriezīsies popmūzikas princese Kailija Minoga (Kylie Minogue), kas Rīgā jau koncertējusi divas reizes, pārsteidzot ar savu šovu vērienīgumu un krāšņumu.

Kailijas Minogas koncerti allaž ir īpaši grezni un vizuāli aizraujoši, arī šobrīd mūzikas profesionāļi prognozē, ka Austrālijas popdīvas jaunā koncertturneja sagādās neaizmirstamus mirkļus un kļūs par vienu no 2014. gada populārākajiem priekšnesumiem pasaulē. „Kiss Me Once” koncertturneja tiks atklāta Lielbritānijā, un kopumā dziedātāja sniegs 31 šovu 15 valstīs.

K. Minogas koncertu vizuālais noformējums ir viens no tehnoloģiski sarežģītākajiem koncertindustrijā līdzās tādu grupu kā „Muse” un „Rammstein” šoviem. Mūziķes koncertiem nepieciešamais aprīkojums tiek pārvadāts vairākos desmitos kravas automobiļu, bet skaņas tehniku komplektē pasaulē lielākie nozares ražotāji īpaši Kailijas Minogas turnejām.

Jaunā albuma „Kiss Me Once” popularizēšanas turneja, kuras laikā Kailija Minoga uzstāsies Latvijā, solās būt vēl grandiozāks priekšnesums par iepriekš redzētajiem, izmatojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus.

Dziedātājas divpadsmitais studijas albums „Kiss Me Once” ir izdots 14. martā, un arī jaunākajam ierakstam mūzikas apskatnieki prognozē panākumus. Latvijas radiostacijās jau nonācis albuma pirmais singls „Into The Blue”.

Kailija Minoga uz mūzikas skatuves spoži debitēja 1987. gadā, un kopš tā laika kļuvusi ne vien par populārās mūzikas topu līderi un daudzu apbalvojumu laureāti, bet arī par modes ikonu, dizaineri un aktrisi. Kailija Minoga ir visvairāk atskaņotā mūziķe Lielbritānijas radiostacijās pēdējo 20 gadu laikā.

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā ceturtdien, 20. martā, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un „Ticketpro” kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Sky&More”, „Olimpia”, „Rimi „Alfa””, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u. c.

Jau rīt, 18. martā, plkst. 10.00 „Ticketpro” interneta veikalā un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Bezmaksas reģistrācija www.fbi.lv.

Biļešu cenas – sākot no 39 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav