2015. gada janvārī Rīgā uzstāsies dziedātājs Andrea Bočelli

2015. gada janvārī Rīgā uzstāsies dziedātājs Andrea Bočelli
Rīga2014 . Dziedātājs Andrea Bočelli nākamā gada janvārī uzstāsies Rīgā
19-03-2014 A+ A-
2015. gada 10. janvārī pasaulslavenais dziedātājs Andrea Bočelli sniegs ekskluzīvu koncertu „Arēnā Rīga” simfoniskā orķestra pavadībā. Biļetes uz šo koncertu varēs iegādāties „Biļešu servisa” tīklā, sākot ar 25. martu, pavēstīja koncertaģentūras „Makroconcert Latvia” pārstāve Inese Keiša.

„Ja Dievs dziedātu, viņa balss skanētu kā Andreas Bočelli!” – šādus vārdus par vienu no pasaulē populārākajiem dziedātājiem sacījusi Selīna Diona. Bočelli unikālais balss tembrs, vienlaikus maigi melanholisks un spēcīgs, nav salīdzināms ne ar vienu citu. Divdesmit gadus ilgās muzikālās karjeras laikā slavenais Itālijas tenors pārdevis vairāk nekā astoņdesmit miljonus albumu kopiju un kļuvis par dzīvu leģendu.

Andrea Bočelli panākumu ziņā pārspēj jebkuru klasiskās mūzikas solistu, turklāt dziedātājs ir sasniedzis galvu reibinošu slavu divos krasi atšķirīgos žanros – krosoverā un klasiskajā mūzikā, abos no tiem pārdodot miljoniem albumu kopiju. Viņa daiļradei ir milzīga ietekme mūzikas tirgū, veiksmīgi ienesot klasikas izsmalcinātību un eleganci popmūzikas pasaulē.

 

Andrea Bočelli saņēmis daudz prestižu balvu (tostarp „Golden Globe” un „Grammy”), un viņa albumi joprojām tiek pārdoti ārkārtīgi lielās tirāžās, ieņemot augstas vietas mūzikas topos („Sacred Arias” saglabāja nemainīgu pirmo vietu klasiskās mūzikas topā trīsarpus gadus!). Dziedātāja vārds ierakstīts arī Ginesa rekordu grāmatā.

Tenora jaunākais albums „Love in Portofino” izdots 2013. gada oktobrī. Šajā CD/DVD izlasē dzirdami vairāki Itālijas un citu valstu komponistu skaņdarbi, tostarp dziesmas „Anema e Core”, „Love in Portofino”, kā arī „Il nostro incontro”. Albumā iekļautas arī vairākas romantiskas kompozīcijas no viņa pēdējā studijas albuma „Passione” – „Love Me Tender”, „Champagne”, „Roma nun fa la stupida stasera”, „Perfidia” un „Quizás, Quizás, Quizás”.

 

&feature=youtu.be

 

Andrea Bočelli dziedājis pasaules slavenākajiem cilvēkiem – pāvestiem, karaļiem, princesēm, prezidentiem. Tikai visspožākajām mūzikas zvaigznēm bijis ļauts dziedāt duetā ar izcilo tenoru. Andrea Bočelli uzstājas vien dažas reizes gadā, tādēļ katrs viņa koncerts ir nozīmīgs notikums mūzikas mīļotājiem.

Andrea Bočelli uzstāsies „Arēnā Rīga” 10. janvārī, sniedzot iespēju Latvijas skatītājiem novērtēt visslavenāko Itālijas un pasaules operu ārijas, kā arī vairākas kompozīcijas no albuma „Love in Portofino”. Publiku gaida arī vairāki muzikāli pārsteigumi.

Atgādināsim, ka iepriekš Bočelli Rīgā uzstājies 2009. gadā Mežaparka Lielajā estrādē, pulcējot vairāk nekā četrpadsmit tūkstošus skatītāju. Savukārt, tā kā „Arēnā Rīga” vietu skaits ir ierobežots, uz šo koncertu tirdzniecībā nonāks ne vairāk kā astoņi tūkstoši biļešu.

Biļetes uz šo koncertu tirdzniecībā nonāks 25. martā plkst. 10.00 „Biļešu servisa” tīklā; tās varēs iegādāties arī Andreas Bočelli mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav