Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skolas nodarbība „Māksla provocēt”

Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skolas nodarbība „Māksla provocēt”
Kaspars Garda, Rīga 2014
19-03-2014 A+ A-
Svētdien, 23. martā, plkst. 13.00 kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks „Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skolas” trešā nodarbība „Māksla provocēt – akcijas un performances mums līdzās”.

Laikmetīgās mākslas centra pārstāve Zane Zajančkauska pastāstīs par centra pieredzi, veidojot akcijas dažādos Rīgas rajonos, savukārt vecmīlgrāvietis koktēlnieks Jānis Straupe rādīs mākslas darbu novietošanas iespējas vidē. Būs arī stāstījums par Bolderājas grupas aktivitātēm, to mērķiem un ietekmi. Sadarbības modeļu meklēšanai apkaimju vidū būs veltīta radoša nodarbība, tajā arī bērniem būs iespēja zīmēt un veidot kolāžas uz lielformāta papīriem.

Pamatojoties uz mecenāta Augusta Dombrovska ieceri – padarīt vecmīlgrāviešiem pieejamu augsti profesionālo mākslu, kā arī ideju par kultūru kā dzīvesveidu un neatņemamu personības veidošanās sastāvdaļu, kultūras pils „Ziemeļblāzma” Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros piedāvā iespēju Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem un citiem interesentiem apmeklēt tematiskas lekcijas nodarbību cikla „Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola” laikā. Tās vada nozares profesionāļi, un tajās ikvienam ir iespēja piedalīties sarunās par dažādiem kultūras virzieniem un aktualitātēm, kā arī radoši izpausties praktiskajās nodarbībās.

Nodarbību cikls „Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola” notiek sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”.

Ieeja – bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav